Dárky od designérů ze SmetanaQ Showroomu potěší dvakrát

Předvánoční akce Vánoce na Smetaně v prosinci zaplní multikulturní dům SmetanaQ. Druhý ročník proběhne od 7. do 11. prosince ve SmetanaQ Showroomu, který nabídne produkty stálic českého designu s 10% slevou. V rámci středečního koktejl openingu proběhne charitativní tombola s designovými dárky. Výtěžek z ní poputuje na dobrou věc. Návštěvníci se mohou těšit také na prodlouženou otevírací dobu a vánoční drink se samotnými designéry. Vedle designérů, kteří v Showroomu působí již několik let, jako je módní návrhářka Hana Frišonsová, Jana Rollo, ekvádorský obuvník Fernando Echeverria nebo šperkařka Hana Polívková, se představí také módní návrhářka Dominika Kozáková nebo šperkařka Antonie Lecher.

Hana Polívková Foto (c) Aňa Jakš

Speciální designérská akce Vánoce na Smetaně je pro všechny, kteří chtějí podpořit lokální tvůrce. Během pěti dnů si mohou návštěvníci pořídit módní kousky a také šperky a doplňky, které potěší je či jejich blízké. Letos se designéři rozhodli udělat radost nejen návštěvníkům, a proto v rámci koktejl openingu, který proběhne ve středu 7. prosince od 18:00 do 22:00, připravili tombolu plnou stylových vánočních dárků. Výtěžek poputuje na dobrou věc. 

K vánočnímu stolu a dalším slavnostním událostem se skvěle hodí kimonové šaty Hany Frišonsové, ze kterých lze díky více možnostem zavazování vytvořit hned několik různých kousků. Na Vánocích na Smetaně bude k zakoupení i její nová kolekce mikin, triček a šatů s názvem Garden, kterou vytvořila spolu s Evou Macekovou

Vrstvy, linky, geometrie a čistota. V tomto duchu se nese kolekce značky KAFKA a svou jednoduchostí propojuje jednotlivé kusy oblečení a nejeden nadšenec designu by je chtěl najít pod svým vánočním stromečkem. Už tak specifické sváteční období může ještě více ozvláštnit značka Mayam, ta vyniká svou genderovou neutralitou. Ti, kteří chtějí doplnit mezery ve svém šatníku by neměli minout značku alešbáry představí vysokou krejčovinu inspirovanou první republikou, šaty i sukně.

Fernando Echeverria Foto (c) Adela Havelkova

Moderní, osobité a dynamické ženy, milující nadčasové prvky potěší nejnovější kolekce značky VENDULA SULANOVA, která je zahalí do prémiových přírodních materiálů, jako je bouclé, hedvábí a modal. Ve SmetanaQ Showroomu přijdou na své také milovníci extravagance. Hravé čepičky z mohérové a kašmírové vlny od módní designérky Dominiky Kozákové jsou skvělým dárkem pro všechny, kteří chtějí mít hlavu v teple, ale neztratit se v davu. 

Na Vánocích na Smetaně nebude chybět ani Helena Krasová a její kabelky, které svým designem a praktičností udělají radost každé ženě. Během pěti dnů se ve SmetanaQ Showroomu představí se svými objekty umělkyně Helena Todd, designérka Denisa Adolfová nebo značka Transformer Jacket. Nepřehlédnutelné ručně vyráběné tašky a boty ze skládané, přírodně zpracované kůže nabídne ekvádorský obuvník Fernando Echeverria.

Hana Frišonsová

Pod jednou střechou domu SmetanaQ si návštěvníci kromě módních kousků mohou pořídit také originální šperky. I láska se dá darovat Hana Polívková našla svou inspiraci v pohádce Arabela a vytvořila zásnubní prsteny. Čistotu, hojnost a štědrost zrcadlí Antonie Lecher ve své kolekci Nacre. Pomyslné božství vyrobené ze zlata, stříbra a výhradně mořských perel, je možné mít vždy s sebou. Královna českého šperku Dana Bezděková návštěvníky ohromí svou kolekcí TRIFFID novus, kde najdou náušnice připomínají divoce rostoucí květiny v pralese a také prsteny s odkazem na důležitá životní období. 

Doplňky značky JANA ROLLO se skvěle hodí pro všechny, kteří žijí spíše budoucností a u šperků Kateřiny Reich rozhodně neplatí “Pozor křehké!” jsou vyrobené z průhledného Perspexu a díky doplňkům z chirurgické oceli zaujmou na první pohled. Vánoce na Smetaně proběhnout od středy 7. do neděle 11. prosince ve SmetanaQ Showroomu.


Vánoce na Smetaně | 7. – 11. prosince

Otevírací doba:

st 13:00–22:00 (od 18:00 koktejl opening a charitativní tombola)
čt 13:00–19:00
pá 13:00–19:00
so 11:00–18:00
ne 11:00–18:00

Více informací o pop-upu Vánoce na Smetaně najdete na webových stránkách SmetanaQ – www.smetanaq.cz a facebookové události – https://fb.me/e/1E5LA7Iac 

 

Comments

comments

Vyhledat