Designéři ze SmetanaQ Showroomu plánují výprodej

Osmnáct designérů ze SmetanaQ Showroomu nabídne unikátní vzorky produktů i poklady z minulých kolekcí za letní ceny, které si můžete zakoupit v rámci  doprovodného programu Otevřené ateliéry 2022. Speciální akce SUMMER SALE bude probíhat od 15. do 18. června v prvním patře multikulturního domu SmetanaQ na Smetanově nábřeží. Radost vám udělají šperky od etablovaných designérek Antonie Lecher a Dany Bezděkové, módní doplňky značky KRAS nebo proslulé boty a kabelky od ekvádorského designéra Fernanda Echeverria. Nebudou chybět ani variabilní šaty od návrhářky Hany Frišonsové a nepřehlédnutelné topy módní značky Transformer Jacket. 

SmetanaQ Showroom pořádá červnový SUMMER SALE, který od 15. do 18. června vytvoří skvělou příležitost doplnit si před létem svůj šatník o udržitelné oblečení od známých designérů nebo si pořídit poslední kousky z jejich kolekcí, a to vše za zvýhodněné ceny. V rámci čtyř dnů se také můžete těšit na osobní setkání s oblíbenými návrháři, kteří vám poradí s výběrem.

Na akci seženete oblečení inspirované freestylem a sportem od značky Mi Fashion Label, šaty z organických a přírodních materiálů designérky Venduly Šulanové nebo vzdušné topy do horkých letních dnů od módní značky KAFKA, která ve svých návrzích propojuje přírodu s duchem velkoměsta. A pokud sníte o nadčasových kouscích, tak se zaměřte na tvorbu Daniely Peškové a nechte se unést jejím citem pro detail, nebo návrhářky Hany Frišonsové, která je proslulá experimentálním přístupem s využitím netradičních technik.

Podpořit můžete i módní návrhářky a sestry Sashu Gamaliy a Iru Stovbun, které musely v březnu opustit svou zemi kvůli ruské invazi. Díky spolupráci místní módní komunity mohly částečně obnovit svou krejčovskou dílnu. Tvoří pod značkou Basement Sisters a jejich undergroundové kousky zajisté nepřehlédnete, stejně tak jako unisex extravagantní, ale snadno kombinovatelné oblečení od značky MAYAM. A pokud dáváte přednost dekoracím oproti oblečení, tak by vám neměly uniknout designové skleněné objekty s příběhem od designérky Heleny Todd.

Milovníky kabelek potěší psaníčka Carré, Inné a Archi od designérky Jany Rollo, která v rámci letní akce poskytne i několik jejich speciálních verzí. Ve SmetanaQ Showroomu nebudou chybět ani doplňky od Denisy Adolfové nebo produkty od značky KRAS, které nikdy nešly do prodeje, a tak budete mít skvělou možnost pořídit si za zlomek ceny batohy nebo ledvinky, které povznesou každý letní outfit. K mání budou poslední páry proslulých bot a kožené kabelky od ekvádorského designéra Fernanda Echeverria.

Pokud toužíte po limitovaném šperku, potěší vás minimalistické, přesto však atypické šperky od Antonie Lecher, propletené náušnice Hany Polívkové nebo tvorba designérky Adély Schicker, která nezvykle propojuje drahé kovy se šperkovými kameny v jejich surovém stavu. Pro ty, kteří chtějí rozzářit své outfity hravým šperkem budou ve SmetanaQ Showroomu k mání také produkty od designérky Dany Bezděkové.

SUMMER SALE proběhne v 1. patře domu SmetanaQ od 15. do 18. června v rámci doprovodného programu Otevřené ateliéry 2022. Svůj kousek si můžete vybrat od středy do pátku mezi 13:00 a 19:00 a v sobotu od 11:00 do 18:00. Novinky a bližší informace o akci je možné sledovat na oficiální facebookové události a webové stránce www.smetanaq.cz

 

Comments

comments

Vyhledat