Devět měsíců sladké pomoci

foto pořadatel akce
foto pořadatel akce

Během posledních devíti měsíců vzniklo v pražském obchůdku Lelí’s cupcakes devět limitovaných měsíčních edic malých dortíků, které dokázaly velkou věc. Vybrat na pomoc předčasně narozeným dětem přes 40 tisíc korun. Každý dortík navrhla jiná známá osobnost, mezi nimiž byli třeba manželé Klusovi, Hejlíkovi, zpěvák a herec Milan Peroutka nebo topmodelka Pavlína Němcová, a vy je teď budete moci ochutnat všechny najednou.

Cupcake limited week bude probíhat od 5.-10. listopadu a v prodeji bude všech 9 limitek a i tentokrát půjde z každého prodaného dortíku 10,- na Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

A proč bylo ambasadorů právě devět? Protože devět měsíců by mělo zůstat miminko u mamky v břiše, než přijde na svět. Bohužel se to ne vždycky podaří a řada miminek se narodí předčasně. Vlastně by měla zůstat devět měsíců a kousek, rodit by se mělo až v desátém měsíci. A tak se v Lelí’s cupcakes rozhodli celou kampaň ještě o něco prodloužit a v desátém měsíci přivádí na svět “Cupcake limited week.” Od pondělí 5. listopadu budou týden prodávat všech devět limitek.

Comments

comments

Vyhledat