Dezerty ve Starbucks – soutěž

Oblíbená soutěž se Starbucks je opět tady! Momenty u oblíbené kávy by nebyly to pravé bez drobného dezertu nebo snacku. I když koláček si většina z nás spojuje s čerstvě připravenou horkou kávou, vytvoří lahodnou kombinaci také s ledovými variantami kávových nápojů.

Ve Starbucks si můžete vychutnat kávu přesně tak, jak ji máte rádi, ale baristé vám také ochotně poradí, jak ji zkombinovat s lahodnými dezerty a snacky z bohaté nabídky. Poradili jsme se s nimi a máme pro vás několik tipů, jak si svůj oblíbený nápoj vychutnat naplno.

Pokud preferujete kávu bez mléka a cukru, určitě sáhněte po lahodném Cold Brew. Tato za studena připravená káva vás překvapí plnou chutí a je skvělá v kombinaci se sladkými i slanými snacky. Zkuste ji zkombinovat s křehkými slanými rolkami, které v nabídce kaváren Starbucks najdete ve třech variantách – se sýrem, špenátem nebo pestem. Pokud preferujete něco sladkého, sáhněte po medových kuličkách nebo brownie.

Milovníci kávy s mlékem, kteří nedají během teplých dní dopustit na své oblíbené ledové latte nebo cappuccino, ocení širokou nabídku sladkých dezertů. Zkuste svůj nápoj při nejbližší návštěvě Starbucks doplnit o lahodnou novinku – Mini CroDots. Mini koblihy si můžete vychutnat ve třech příchutích – cukrová, s tmavou čokoládou nebo s bílou čokoládou. Pokud dáváte přednost klasice, ochutnejte některou z jedinečných příchutí makronek.

Ti, kdo si svou oblíbenou příchuť rádi dopřejí přímo v ledové kávě, například v podobě populárního Iced Caramel Latte, mohou svůj nápoj doplnit cookies, některým ze zmiňovaných dezertů, nebo sladkou chuť vybalancovat slanými rolkami.

Pokud během dne nestíháte, můžete si svoji oblíbenou kávu i lahodný snack objednat až ke dveřím díky Starbucks Delivers prostřednictvím služeb Wolt, Bolt Food nebo Foodora.

Užijte si nezapomenutelné chuťové kombinace ve Starbucks!

Soutěžní otázka: 

Prostřednictvím jakých doručovacích služeb si můžete objednat doručení vybraných produktů  v rámci Starbucks Delivers?

a) Prostřednictvím České pošty (služby „káva do ruky“ nebo „na kafe s pošťákem“)

b) Prostřednictvím služeb Wolt, Bolt Food nebo Foodora

c) Starbucks doručuje své produkty prostřednictví vlastní služby Starbucks Express

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem starbucks dezert“.
Soutěž končí v pátek 5. června 2023 ve 13 hodin.
Autoři prvních dvou  správných odpovědí získají po 2 voucherech na libovolný nápoj do řetězce Starbucks.

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.


Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

e-mail
jméno
příjmení

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat