Día de los Muertos v Holešovické tržnici již tento čtvrtek

Gurmánská pop-up série v Holešovické tržnici pokračuje na mexické vlně a tentokrát nabídne ostré chutě středoamerického tequila království v rámci druhého ročníku akce Día de los Muertos neboli Mexického svátku mrtvých.

Přes den ráj milovníků tacos, guacamole, chilli con carne a nachos, workshopy a program pro celou rodinu, večer pak roztančená party, která oslaví život i smrt. Menu plné Mexika a slunce, karneval a hudba do pozdních hodin, to vše nabídne Mexický svátek mrtvých 2. listopadu od 11.00 hodin v prostorách Holešovické tržnice v Hale 13/17 a na přilehlém korzu. Nenechte si ujít sluncem provoněné chutě, originální masky, ale také koncerty United   flavour, Mariachi Azteca de Praga, Naomi Villegas, Lozt Mezcal a DJ Gadjo na ojedinělé akci, kde oslavíte život současný i život po životě.

MEXIKO POP UP / vstup zdarma / jídlo po celý den

venkovní gastro zóna plná jídla, pití a dezertů z Latinské Ameriky

DĚTSKÝ PROGRAM / vstup zdarma / 15:00–20:00

dětské workshopy a tvoření, divadelní workshop od DidaDiv, trhy s mexickými výrobky, promítání filmu Coco, doplňky i potravinami v Hale 13

VEČERNÍ PARTY / lístky na GoOut.cz / 19:00–24:00

Día de los Muertos v Hale 17 – koncerty & Dj (United Flavour, Mariachi Azteca di Praga, Lozt Mezcal, Naomi Villegas, DJ Gadjo & live jam El Checo), koktejly, pivo, víno a venkovní gastro zóna

Přes den Mexiko pop-up, večer karnevalová party

Série pop-up dnů v Holešovické tržnici už letos potěšila chuťové buňky milovníků Pastrami i italské kuchyně, nyní se ke slovu dostávají příznivci pikantních chutí, a to nejen té mexické, která však bude v hlavní roli Mexického svátku mrtvých. Přes den tak bude možné ochutnat spoustu jihoamerických dobrot, skvělé alko i nealko drinky, večer pak v hlavní roli party s tequilou.

Workshop pro malé i velké ruce v Hale 13

Říká vám něco jméno José Guadalupe Posada? A znáte animovanou pohádku Coco? Pokud ano, na workshopu v Hale 13 budete správně. Parta studentek Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy připravila spoustu tvorby ve stylu Mexického svátku mrtvých, a to pro děti i dospělé. Blíže se poznáte i Fridou Kahlo a zkusíte si spoustu tematické tvorby.

DÍA DE LOS MUERTOS – party do noci a tequila a koktejly proudem

Celodenní Mexiko Pop-up vyvrcholí večerní party v Hale 17. Přijďte si užít koncert legendární kapely
United Flavour, vystoupení typicky jihoamerických kapel Mariachi Azteca de Praga a Lozt Mezcal,
zpěvačku Naomi Villegas a v závěru večera si zatančete v rytmy DJ Gadja v doprovodu saxofonisty El
Checo.

Podrobnosti a aktuality sledujte na FB události: https://www.facebook.com/events/647784690443054

Comments

comments

Vyhledat