DIE ALTEN MASCHINEN mají nový singl BOMBAY TRAIN 

Po dlouhé přestávce jsou tu „Mašiny“ se zbrusu novým materiálem.

DIE ALTEN MASCHINEN je mezinárodní cyber-band, který založil Moimir Papalescu po rozpadu Moimir Papalescu & The Nihilists.
Spolu s ním v projektu vystupuje zpěvák a bubeník, Angličan Leon Stevenson, který dlouhodobě žije v Kanadě a má kapelu THE EXTRAS.
Mezi stálé spolupracovníky lze také počítat zpěváka a hudebníka Geralda V. Casale, člena legendární novovlnné skupiny DEVO, nebo excelentního saxofonistu Petra Venkrbce, který hrál s Moimirem nejen v Nihilistech a Magnetik, ale byl členem známých kapel, jako jsou nebo byly Psí vojáci, Vltava, Combo FH.

Singl je i na iTunes https://itunes.apple.com/cz/album/bombay-train-single/1439477388?l=cs


Po dvou albech a sérii koncertů napříč Českou republikou se Die alten Maschinen po 4 letech vracejí s novým singlem BOMBAY TRAIN, který stejně jako předchozí počiny vychází u X Production a předznamenává další album, které je v tuto chvíli již z větší poloviny hotovo.

Ryze elektronické – jednoduché ve své podstatě – melodické a pulzující – tak by se daly charakterizovat nové skladby této syntezátorové partičky.

Stylově dokonalý obal pro singl vytvořil Marek Pistora (studio Najbrt).
Za pomoci autorského fontu Merkur (tentokrát v podobě děrného štítku v pohybu) tak dopravní společnost DAM vypravuje z Prahy do Indie noční vlak plný dobrodružství…

text: Tom Prek (X Production)

DIE ALTEN MASCHINEN – BOMBAY TRAIN

(1ST SINGLE)

pastedGraphic.png

Tracks:

01 / BOMBAY TRAIN (03:53)
02 / I WANT YOU BACK (03:14)

Hudba a koncept: Moimir Papalescu
Texty: Leon Stevenson
Obal: Marek Pistora

P & C 2018 X Production

Comments

comments

Vyhledat