Digitální meta-zahrada budoucnosti v podání PUMA a Liberty

PUMA a Liberty společně uvádí novou řadu oblečení, která čerpá inspiraci v nekonečném jaru. Kolekce inspirovaná květinami s luxusními vzory přináší výběr základních kousků oblečení, které osvěží každý šatník i během podzimní sezóny.

PUMA a Liberty pokračují ve svém dlouhodobém partnerství a pro podzimní sezónu 2023 přichází s unikátním konceptem s názvem meta-zahrada, který přináší speciální digitální design. Nechte se pohltit květinovou kamufláží – potiskem, který tvoří barevnou mozaiku inspirovanou archivem značky Liberty, jenž čítá desetitisíce historických látek, textilií a vzorů.

Základní kousky kolekce tvoří dvě soupravy. První z nich přináší oversized mikiny a tepláky ve stylu unikátního spojení estetiky značek Liberty a PUMA, který rozkvétá s originálním potiskem v rytmu květinové zahrady. Druhá souprava zahrnuje lehkou vzorovanou bundu s kalhotami, crop topem a legínami. Kromě oversized bundy je design všech kousků vylazen celoplošným potiskem. Nechybí ani trička s osobitými grafikami či stylový klobouk a taška v puffer stylu. 

Projděte se také po rozkvetlé zahradě v nejnovějších botách na platformě Liberty x PUMA Mayze. Na výběr jsou dvě jedinečné barevné provedení. Oblečení i boty jsou k dostání také v dětské verzi.

Vybrané produkty kolekce PUMA x Liberty budou k dostání koncem září 2023 v prodejnách a e-shopech Zoot, Bibloo, puma.com a v prodejnách Liberty.

 

 

Comments

comments

Vyhledat