VIDEO: Klip Orionova nového projektu

foto z klipu Lajna (Gruppo Salsiccia)
foto z klipu Lajna (Gruppo Salsiccia)

Rapper Orion představuje nový nadžánrový projekt Gruppo Salsiccia. První singl vychází ve středu 23. prosince. 

Se slovy “divnější projekt momentálně nehledejte” představuje český rapper Orion (zakladatel PSH) nový projekt na hudební scéně nesoucí název Gruppo Salsiccia. Klasický rap to ale není, v projektu se mísí hned několik hudebních žánrů najednou.


Spolu s ním za projektem Gruppo Salsiccia stojí režiséři Luboš Svoboda, Giulio De Blasio a bubeník a producent Tomáš Konůpka, mimo jiné známý z hudební formace Android Asteroid. Ve středu 23. prosince toto nesourodé kvarteto představí svůj první singl – Mia Barca a Lajna.

obal vinylové verze singlu

Skladba vyjde na youtube a Spotify i dalších platformách.

 

 

Gruppo Salsiccia je vyústěním dlouhodobého a pravidelného setkávání čtyř přátel. Z původní “zábavy na středeční večeryvznikly desítky skladeb, ze kterých autoři vybírají ty, které chtějí publikovat.Začalo to jako sranda, která přerostla začaly vznikat písničky, který jsou poslouchatelný”, uvádí Orion a dále dodává: Všichni děláme všechno. Už tři roky zpátky jsme si začali jen tak hrát se samplerem, Luboš Svoboda je basák a hraje i na synťáky, Giulio sedí u kompu a já do všeho kecám...

Výsledek nelze vměstnat mezi mantinely jednoho hudebního žánru. Tracky vznikaly jako potěšení autorů a jsou určené všem posluchačům. Nemáme stanovenou žádnou cílovku, naše cílovka je celej svět. My se u toho radujeme, když to děláme. Vyjdeme ze studia a smějeme se jak malý děti. A pak jdeme domů a voláme si ještě v 5 ráno, že to posloucháme už po padesátý furt dokola, a je nám skvěle. Takže rozdáváme lásku., dodává Orion.

foto z klipu Mia barca

Projekt Gruppo Salsiccia zastřešuje Bigg Boss, Orionova domovská organizace, v níž je zastoupen jak sólově, tak se skupinou PSH. Distributorem skladeb je firma Warner Music. Skladby Mia Barca a Lajna budou od 23. 12. dostupné na Spotify, Apple Music, Youtube a dalších hudebních platformách. Singl vychází i na 7″ vinylu.

 


Gruppo Salsiccia je nový hudební projekt ve složení Orion, Tomáš Konůpka, Luboš Svoboda a Giulio De Blasio

  1. 12. vychází první singl Mia Barca/Lajna

Comments

comments

Vyhledat