Do Špindlu se přijedou zmasakrovat bikeři

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Čeští bikeři mají před sebou další adrenalinem nabitý závod. Sobotu 23. února ovládne sjezdovku ve Svatém Petru dvoustovka jezdců na horských kolech v závodě Chinese Downhill. Organizátoři opět slibují jedinečnou podívanou.

Zledovatělá sjezdovka s vyježděnými plotnami a souboje, kde zakázáno je jen kousání. Očkování na vzteklinu není povinné. Více než závod na kolech by tenhle popis seděl na holý boj o přežití. Však i samotní pořadatelé o něm mluví jako o „bikovém masakru“. Masakr, který určitě stojí za to zažít.

Za organizací celého eventu stojí MAROSANA crew v čele s českou bikovou legendou Michalem Marošim. Toho budou mít diváci šanci vidět i v akci, když si střihne hlavní závod s hromadným stratem. Najde se přemožitel loňského maxima 1.39.60?

Místo už jen podél tratě
Pokud jsme vás naladili a chcete se účastnit, máme špatné zprávy: Startovní listina je plná. Naplněná byla do několika hodin od spuštění registrací. Další zájemci se tak budou muset spokojit „pouze“ s rolí diváka. I pro ty ale bude celý den o zábavu postaráno. Mimo hlavního závodu je připraven doprovodný program v podobě DJs show a novinka letošního ročníku – Parohy contest.

„Back to the roots – Nort Shore style. Tak bych to shrnul.“ usmívá se Maroši.

Pro ty, kteří by snad nevěděli, doplňuje: „Bude to přejezd dřevěné lávky ve tvaru A. Vyhraje ten, kdo ji přejede s tím, že start se bude každé kolo zkracovat. Vítěz bere roha!“
Start akce je v 11 hodin. Parkování na Hromovce zdarma. Tak neváhejte, doražte a nepřestávejte lovit bikové masakry i letos!

Harmonogram:
11.00 -14.30 potvrzení registrace, startovní čísla, skipasy, čipy
13.00 Parohy contest
14.30 postupný výjezd šestisedačkovou lanovkou Sv. Petr – Pláně
15.30 postupné uzavírání červené sjezdovky pro závod a řazení na start
16.00 start kvalifikační jízdy (200 závodníků hromadný sjezd)
16.10 nejrychlejších 100 závodníků přesun na lanovku
17.00 start finále závodu (100 závodníků hromadný sjezd)
17.30 vyhlášení výsledků v cíli závodu a celková výsledková listina

Comments

comments

Vyhledat