Dopřejte si letní Frappuccino ve Starbucks a vyhrajte

Caramel Cream Frappuccino®
Caramel Cream Frappuccino®

Vyhrajte vouchery na libovolný nápoj do řetězce Starbucks!

Nápoj Frappuccino® Blended Beverage neodmyslitelně patří k letní nabídce Starbucks. Ani letos nebude výjimkou a tento ikonický nápoj ve svých variacích potěší všechny milovníky kávy a fanoušky oblíbených klasických příchutí!

Prázdniny už klepou na dveře a k nim neodmyslitelně patří sezóna oblíbených nápojů Frappuccino® Blended Beverage. I letos naleznete ve všech kavárnách Starbucks®  všechny oblíbené Frappuccino stálice – kávové Coffee Frappuccino®, oblíbené Caramel Frappuccino®, spojení jahody a smetany ve Strawberries & Cream Frappuccino®, klasické Chocolate Cream Frappuccino®, sušenek a šlehačky v Java Chip Frappuccino®. Všechny tyto nápoje jsou dokonalým požitkem pro slunečná letní odpoledne.

Pro kávové klasiky, kteří si ke své oblíbené horké nebo ledové kávě rádi dopřejí i něco sladkého, přináší léto do Starbucks® i nové dezerty. Smetanová směs vanilky, měkkého sýra skyr a smetany, ozdobená ovocnými plody a křupavou polevou ze slunečnicových a dýňových semínek, a také nakrájených lískových oříšků. To vše na bezlepkovém mandlovém dortovém základu v sobě spojuje lahodná novinka – Berry Skyr Slice. Pokud máte rádi menší snacky, určitě sáhněte po Mini CroDots. Mini koblihy s lahodnou náplní, obalené v čokoládě a zakončené drobenkou jsou v kavárnách Starbucks® dostupné ve třech variantách – čokoláda, bílá čokoláda a cukrový CroDot.

Užijte si léto naplno se Starbucks!

Soutěžní otázka: 

Kterou variantu v oblíbené řadě Frappuccino® Blended Beverage ve Starbucks nenajdete

a) Strawberries & Cream Frappuccino – obsahuje krémový základ, rozmixovaný s ledem, rozmíchaný s jahodovým pyré a zdobený lahodnou šlehačkou

b) Java Chip Frappuccino – čokoládové lupínky kombinované s kávou a mlékem, rozmixované s ledem a zdobené šlehačkou a čokoládovou polevou

c) Lard & Garlic Frappuccino – káva promíchaná s řádnou porcí sádla a česnekové pasty, ledabyle sypaná strouhaným tuřínem

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem „starbucks Frappuccino“.

Soutěž končí v pondělí 3. července 2023 ve 13 hodin.
Autoři prvních dvou  správných odpovědí získají po 2 voucherech na libovolný nápoj do řetězce Starbucks.

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.


Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

e-mail
jméno
příjmení

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat