Dr. Martens brázdí nové vody s kolekcí odvážných modelů

Nové ikony, které stojí jednou nohou v budoucnosti, ale druhou nechávají pevně stát na tradicích značky. Dr. Martens představuje podzimní siluety kombinující inovativní tvary s nepřehlédnutelným DNA této britské ikony.   

Otřást systémem

Nová generace siluet vychází přímo z historie Dr. Martens, z touhy po nekonvenčnosti a z potřeby ukázat, že inovace jdou stále posouvat ještě dál. Loni jsme představili dvoudílnou Quad Neoteric platformu a tuto sezónu se Audrick vrací zpět v klasické Charro Brando kůži s vintage obnošeným efektem. Dotažená platforma se dvěma částmi – odlehčená EVA vnitřní podrážka a drážkovaná vnější PVC vrstva s hlubokými protiskluzovými zarážkami. Tato 1.9“ Quadric Neoteric podešev zajistí nejen pohodlnost díky SoftWair stélce, ale i nepřehlédnutelnost od prvního kroku díky své výraznosti.

 

Pryč ze škatulky

Další sezónní Audrick look je vyroben z černé Nappa Lux kůže se zdobně prošívanou patou a jazykem pomocí slavného Puritan stehu. Ten vychází přímo z DNA značky Dr. Martens. Celá bota se nese na Quad Neoteric podrážce a je k mání ve dvou verzích, vyšší s 8 dírkami a nižší se 3 dírkami. Pohodlné, odlehčené, s jasným důrazem rovnou od prvního dne, kdy si Je obujete. K mání u vybraných prodejců.

 

Moderní klasika

Combs Tech Boots se stále vyvíjí a neusínají na vavřínech. Nová předělaná verze známé siluety se chlubí 1.57“ Tract podrážkou a nese si všechny nepřehlédnutelné Dr. Martens prvky, jakými jsou žluté prošívání a AirWair ouško nad patou. Vršek boty se skládá z mixu pružné Accord kůže a pevného Poly Ripstopu. Je k mání v barvách khaki, zinkově šedé  a černé.

 

Nová silueta

Zvýrazněná  2.1“ Tarian podrážka spolu s novou siluetou vznikla díky experimentování a zkoušení nových inovací od paty po konec šněrování. Nové kotníkové Boury jsou extra odolné, ale také příjemně nenucené. Odlehčený mix Ajax kůže a 50/50 tuhého nylonu se představí v černé a khaki barvě. Objevíte na nich i zcela nový systém šněrování s postranními úchyty, které připomínají slavné Dr. Martnes ouško nad patou. Pochopitelně nechybí slavné žluté prošívání. V prodeji u vybraných prodejců.

 

 

Comments

comments

Vyhledat