DR. MARTENS PŘEDSTAVIL NOVOU ŘADU PLATFORM PRO ZIMNÍ SEZÓNU AW21

Nová, odlehčená podrážka, skládající se ze dvou částí, rozšiřuje kolekci působivých Dr. Martens platforem. 

 

Stejně jako se mění doba okolo nás, i my se snažíme neustále vyvíjet. Už od momentu, kdy náš první model 1460 se šněrováním na 8 dírek spatřil světlo světa před 60 lety, jsme nepřestali hledat možnosti, jak rozvířit stojaté vody obyčejnosti a zanechat otisk. A právě s vyvýšenými podrážkami se nám povedlo pozvednout siluetu naší ikonické boty do vyšších sfér. 

Nová Quad Neoteric kolekce je určena právě těm nejodvážnějším. Naše na první pohled signature podrážka dostala novou podobu, která bude bavit ještě několik generací. Její design stojí na dvoudílné podešvi s vyřezanými detaily a s nevšedním a originálním profilem. Ten dává celé botě punc přehnanosti, ačkoliv je stále určena ke každodennímu nošení.  

 

Oba Audrick modely se šněrováním stojí na 1.9” Quad Neoteric podrážce, která je z venku vyztužená a uprostřed odlehčená. Přesně tak, aby plnila svůj účel odolnosti a pohodlí. Každý model má také vbudovanou ​​SoftWair vložku pro extra komfort. Vše ale zachovává ikonické Dr. Martens tvary a siluety a to bez kompromisů. Quad Neoteric kolekce z krásné Nappa Lux kůže je okamžitě rozpoznatelná i díky klasickým Dr. Martens znakům – signature žluté niti, poutku nad patou a vzoru na speciální edici vzoru na podrážce. 

 

Kolekce bude k mání na drmartens.com. 

 

 

Comments

comments

Vyhledat