Dr. Martens představuje kolekci WINTERISED a model Trinity

Od chvíle, kdy před více než 60 lety sjely z výrobní linky první boty Dr. Martens, se tato značka neustále vyvíjí a zdokonaluje. Martensky jsou proslulé svou odolnou konstrukcí a výrazným designem. V případě Trinity se podařilo spojit několik technologií ochrany proti povětrnostním vlivům do jediného modelu obuvi. Jsou dostatečně odolné na to, aby se vypořádaly s drsnou zimní realitou, a přitom dostatečně pohodlné na každodenní nošení.

Svršek boty tvoří kombinace kůže Connection WP a nylonu, obuv je vybavena prodyšnou membránou DryWair a voděodolným lemem zajištěným  charakteristickým žlutým prošíváním. Do boje s živly navíc vyráží vyzbrojena podšívkou WarmWair, stélkou SoftWair a jedinečnou podrážkou Trinity pro vynikající trakci v kluzkých podmínkách.

Dr. Martens Trinity

Zároveň Dr. Martens představuje dosud nejrozsáhlejší kolekci zimní obuvi. Vybírat můžete z voděodolných, protiskluzových variant, umělé kožešiny nebo kompletně veganského modelu.

Boty Serena a Leonore Chelsea s podšívkou z umělé kožešiny oživují dvě originální nezaměnitelné siluety vhodné nejen pro zimní měsíce. Modely Originals jsou pak vybavené hnědou podšívkou z umělé kožešiny Milo a podrážkou s charakteristickým žlutým prošíváním. Dočkáme se také vylepšené verze opěvovaných modelů 939 a 8053 , stejně jako veganské varianty modelu 1460. Namísto kůže je zde použit je zde syntetický materiál Norfolk Flat a bota je vybavena podšívkou Borg, odvádějící vlhkost, a korkovou stélkou, která udržuje nohy svěží.

 

 

Comments

comments

Vyhledat