DR. MARTENS SS21 SANDÁLY

 DR. MARTENS
DR. MARTENS

 

Ačkoliv je to šedesát let od vzniku první boty Dr. Martens, jejich osobnost a hodnoty zůstaly od počátku stejné. Přesto každý rok přicházíme s novými postupy, jak udržet naše boty a sandály moderní a trendy. Pro letošní sezonu představujeme letní kolekce rozšířené o zatím nejinovativnější modely.

 

 

KOLEKCE  ZEBRILUS

Hned tři modely přibyly do letošní kolekce Zebrilus – The Voss II, Vos II Flurry a The Olson. Kolekce si zachovala všechny signifikantní prvky Dr. Martens, ale boduje zejména díky ultra lehké podešvi. Model Voss II je vyrobený z hladké Hydro kůže a nechybí mu Gunmetal prezky.

 

KOLEKCE SHORE

V Dr. Martens jsme zdokonalili i kolekci s názvem Shore, která je odvážnější než kdy jindy. Bestsellery Gryphon a Clarissa II jsou zabaleny do melatické kůže a překvapí svou lehkostí, i přes jejich robustní podrážku. Nechybí známé prvky značky jako je žluté prošívání nebo poutko nad patou.

 

VEGAN SANDÁLY

Modely Voss, tentokrát bez použití kůže, to je nová vegan kolekce. Místo klasické kůže byl použit syntetický materiál Oxford, který se svou odolností podobá právě kůži. Sandály si uchovaly žluté prošívání i poutko nad patou tolik typické pro všechny generace Dr. Martens.

 

V kolekci nechybí ani carry over modely z předchozích sezón.

Jednotlivé modely z letošní kolekce Sandálů značky Dr. Martens jsou dostupné u vybraných prodejců.

Comments

comments

Vyhledat