Dřevěné hračky z Řecka rozvíjejí představivost a jemnou motoriku nejmenších

foto Zestó
foto Zestó

 

Dřevěná chrastítka a kousátka s motivy dešťových kapek a mráčků vydrží i velmi intenzivní zkoumání a trénink dásní od našich nejmenších.
Balanční hračky trénují jemnou motoriku batolat a současně tvoří krásnou dekoraci v interiéru dětského pokoje.
Dílky jsou příjemné na dotek i na pohled, použité materiály, lepidlo i barvy jsou bezpečné a vyhovují evropským normám bezpečnosti pro hračky.

foto Zestó

Dřevo je jedním z nejpřirozenějších materiálů pro první dětské hračky. E-shop Zestó.cz nabízí dřevěná chrastítka, kousátka i batolecí stohovací stavebnice s motivy přírody a moře. Hračky z bukového dřeva se ručně vyrábí v malé firmě The Wandering Workshop na řeckém ostrově Kréta. Veškeré použité materiály jsou netoxické a mají evropský certifikát nezávadnosti.

foto Zestó

Dřevěná chrastítka fascinují i ta nejmenší miminka: spojují přirozený zvuk klapajícího dřeva s jemnými pastelovými barvami a příjemným povrchem bukového dřeva ošetřeného včelím voskem. Kousátky ve stejném designu může dítě po libosti zaměstnat bolavé dásničky s klubajícími se zoubky: neškodné barvy certifikované pro děti ani lepidlo bez rozpouštědel a formaldehydu jim rozhodně nijak neublíží.

Větší miminka a batolata mohou trénovat jemnou motoriku na navlékacích a stohovacích hračkách – i navlékací trn lze pojmout mnohem pestřeji než jen kroužky o rozdílné šířce. Váš malý objevitel může navlékat třeba součásti oblohy anebo geometrické tvary, které lze naskládat do tvaru postavy. Stohovací hračky bez trnu v podobě lodičky s plachtami nebo několika mořských vln s loďkou umožňují ještě více zapojit fantazii a zkoušet, co všechno se z jejich součástí dá poskládat.

Objevem poslední doby v oblasti batolecí zábavy jsou balanční hračky. E-shop Zestó nabízí dvě varianty – veselý červený deštník s kapkami deště a misku s listy a plody borůvek. A neopomíjíme ani tradiční tahací hračky: začínající chodec si může hrdě vykračovat s pojízdnou loďkou na provázku.
Prozkoumejte celou nabídku řeckých dřevěných hraček na Zestó.cz https://www.zesto.cz/drevene-hracky/!

Všechny tyto hračky odpovídají principu Montessori. Hlavním motem Montessori je heslo „Pomoz mi, abych to zvládl sám“. I tyto hračky podporují v dítěti jeho vlastní dovednosti, intuici a nápad.

foto Zestó

Proč Zestó?
Zestó znamená v řečtině „útulný“ – a přesně takový chceme náš e-shop mít. Kromě čajů u nás najdete bohatou nabídku kosmetiky, od ručně vyráběných mýdel po speciální produkty péče o vousy, a také stylové módní i bytové doplňky.
Kdo za Zestó stojí?
E-shop www.zesto.cz s řeckou kosmetikou, čaji a doplňky provozuje Anna Březinová. Dlouhodobě se zabývá digitálním marketingem, ale postupem času se potřebovala věnovat i něčemu hmatatelnému. Miluje Řecko a chtěla skvělé řecké produkty zprostředkovat i ostatním, takže nebylo nad čím váhat.

Comments

comments

Vyhledat