Držitelé asistenčních a vodících psů se utkají o titul Mistra ČR

Ve speciálních disciplínách budou soutěžit držitelé asistenčních i vodicích psů se svými čtyřnohými pomocníky. Přijďte se podívat, co všechno společnými silami dokážou.
V sobotu 4. června 2022 se můžete na vlastní oči přesvědčit, že možnosti porozumění mezi člověkem a psem dalece překračují dobře známé povely „sedni, lehni, zůstaň“.  O nejvyšší titul se totiž utkají lidé s nejrůznějšími typy handicapu se svými perfektně vycvičenými psími parťáky. Kromě vítězů v jednotlivých kategoriích bude vyhlášen i celkový vítěz mistrovství bez ohledu na kategorii. Rozhodně se můžete těšit na den plný inspirace, dobré nálady a pozitivní energie!
Česká republika zůstává jedinou zemí na světě, kde mohou majitelé asistenčních i vodících psů porovnat své schopnosti ve vrcholné mistrovské soutěži. Akci pořádá Klub speciálního výcviku 943 Českého kynologického svazu ve spolupráci s organizací Helppes – Centrum výcviku psů pro osoby s postižením, o.p.s. pod záštitou radního MČ Prahy 5 JUDr. Petra Lachnita.
Ať už jste nadšený pejskař, máte blízko ke komunitě lidí s hendikepem, nebo jen hledáte zajímavý program na sobotu, přijďte se podívat do Výcvikového areálu psů Helppes v Praze 5 – Motole. Začínáme v 10 hodin.
Kdy?  Sobota 4. června 2022 od 10:00 hodin
Kde?  Výcvikový areál psů Helppes, Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice – zastávka tramvají Hotel Golf, vchod do areálu 10 metrů od tramvajové zastávky

Comments

comments

Vyhledat