European Fashion Accelerator podpoří módní tvůrce a umělce

Košice Fashion Week 2018 hostí druhý ročník mezinárodní akce pro mladé talenty v kreativních průmyslech ve střední Evropě.  Projekt je podporován Visegrádským fondem. Hlavním cílem je vytvoření lepších podmínek pro absolventy uměleckých oborů ze zemí V4, poskytnutí znalosti a praktických zkušeností, které jim zajistí snadný přechod do businessového prostředí.

Koncept je zaměřen na profesionální prezentaci, vzdělávání v dalších oblastech potřebných k podnikání v módě, efektivní networking a marketing, protože jen propojení znalostí, schopností a vytvoření teamu je klíčem k úspěchu.

Mezinárodní komise složená s profesionálu z oborů módy a desingnu vybírá duo mladých návrhářů z každé země V4, kteří mají možnost plně využít program EFA 2018 ke svým vlastním benefitům.

Start-up kromě přednášek, workshopů, panelových diskuzí letos přináší i unikátní nadstavbové body v podobě mentoringového programu a EFA Studio, e-shopu s designérskými kousky módních návrhářů. Kampaňové fotky nafotil skvělý Iuri Ladutko.

European Fashion Accelerator 2018

hosted by Košice Fashion Week 2018

 7. – 8. listopadu 2018 v košickém kulturním centru Kasarne Kulturpark K13.

IG: @efa_fashionaccelerator

www.eu-fa.eu/

 

Comments

comments

Vyhledat