FALL FROM EVEREST: Divadlo Archa zažije asi nejtvrdší český koncert

FALL FROM EVEREST
FALL FROM EVEREST

O bezprecedentním a excentrickém přístupu mladíků FALL FROM EVEREST jste se mohli přesvědčit na vlastní oči už několikrát. Naposled tomu tak mělo být na začátku letošního roku ve vyprodaném klubu Varšava. Do této akce ovšem vstoupil nepřející covid a tak se kapela musela zařídit jinak. Naneštěstí pro ně se situace vyvrbila ještě o něco líp!

“Na takovým legendárním místě si kapela našeho ražení zahraje snad jako úplně první. Takže jsme rádi, že máme tu čest rozmlátit si hlavu a ruce o zrovna tohle podium! Garantujeme vám navíc, že větší podium a brutální zvuk není to jediný, co vás ten večer potěší.” FALL FROM EVEREST budou žánrově doposud nejtvrdší tuzemskou kapelou, která v divadle Archa odehraje živý koncert.

Dalším lákadlem na koncert se stává dříve avizované debutové album s názvem St.Nightmare’s Day, které spatří světlo světla 13.9.2020. Z něj se kapela prozatím rozhodla vypustit pilotní singl spolu s videoklipem ke skladbě “k.” ze kterého je jasné, že s vydáním celé nahrávky nebudeme svědky obyčejného díla.

Na této zastávce je během večera doplní emo hardcoroví nováčci, trhači srdcí a drtitelé emocí Lighthouse Keeper a velkátlusta0, depresivní básník moderní doby se slovníkem ostřejším než švýcarský nůž.

Jestli se má letos některý z koncertů zapsat do historie, bude to právě tento.

Krev, pot, křiv, slzy a synthy.

31.07.2020 – PRAHA – DIVADLO ARCHA

FALL FROM EVEREST

+ support:  VELKÁTLUSTÁ0 / LIGHTHOUSE KEEPER

Vstupenky zde.

Comments

comments

Vyhledat