Festival Ji.hlava je delší a spouští early bird akreditace

Od letošního roku se festival Ji.hlava prodlužuje  ze šesti na deset dnů, díky čemu slibuje zvýšení diváckého  komfortu, častější reprízování filmů a snazší ubytování v Jihlavě nebo jejím blízkém okolí.

Pořadatelé k tomu uvádějí: „Je nám jasné, že nové hotely ani studentské kampusy nepostavíme, stejně jako víme, že nechceme odejít z Ji.hlavy. Proto nám vyšlo jako jediné další možné řešení prodloužení festivalu, na kterém pracujeme už dva roky.

Ji.hlavský festival vznikl původně jako třídenní akce v jednom kině a postupně rostl. Nejprve do dvou kin, pak se prodloužil o den, o dva, přibral DKO… Až jsme se dostali do bodu, kdy probíhal šest dnů ve více než deseti sálech. A my chceme, aby byla Ji.hlava stále místem, kam můžete pohodlně přijet, poprvé stejně jako podesáté, vzít s sebou kamarádstvo nebo celou rodinu.

Rozšířením navážeme na loňskou změnu systému online rezervací míst v kinech, které pohyb po festivalových místech zklidnilo a vrátilo Ji.hlavě pohodovější naladění. Věříme, že její prodloužení bude mít podobný efekt.“

Prodej early bird akreditací byl spuštěn 1. dubna a vůbec poprvé si budete moci vybrat, jestli si koupíte akreditaci na první polovinu Ji.hlavy, na druhou nebo na celou dobu. A abyste se mohli dobře rozhodnout, už brzy se vám představí model desetidenního festivalu. Ji.hlava Online, díky které si festivalové filmy můžete pustit i doma, zůstane i nadále součástí festivalu.

Comments

comments

Vyhledat