Fotocrime, SDH a M!R!M zahájí temnou sérii koncertů VELVET SUICIDE v Kabinetu MÚZ

Fotocrime / Foto  Chriscolohan
Fotocrime / Foto Chriscolohan

V  Kabinetu MÚZ v Brně vystoupí v rámci série VELVET SUICIDE ve čtvrtek 20. 10. 2022 Fotocrime (USA) společně s SDH (ES) a M!R!M (UK).

Černá je dobrá! V Kabinetu MÚZ se rozjíždí večery zaměřené na styly jako jsou darkwave, coldwave, post-punk, synthpop, new-wave, EBM nebo gothic-rock. V rámci nové koncertní série VELVET SUICIDE vystoupí žánrové lahůdky z celého světa. Prvním večerem z této série budou Fotocrime, SDH a M!R!M. O měsíc později Lebanon Hanover, Body Of Pain a Blood Pact.

FOTOCRIME (USA)

Fotocrime? To je temný samet, darkwave-postpunk a chladnost synth zvuků s odkazem na německé EBM pionýry. Kapela stojí na zpěvákovi, skladatelovi, multiinstrumentalistovi a producentovi Ryanu Pattersonovi (ex-Coliseum). Sytý baryton, který jistí dvě legendy louisvillského undergroundu. Kytarista Nick Thieneman (Young Widows, Fool’s Ghost) a baskytarista Will Allard (Aon Brasi, Xerxes). Fotocrime už potřetí do Brna dovezou chladné bicí automaty a vrstvené syntezátory. Jejich monochromatická jasnost elektronického zvuku se setkává s živelným post-punkem hnaným basou, zvonícími kytarami i nezaměnitelným Pattersonovým barytonem.

https://www.fotocrime.com/

https://www.facebook.com/fotocrime/

https://fotocrime.bandcamp.com/music

SDH (ES)

Semiotics Department Of Heteronyms alias SDH. To je temná, industriální, ale i krutá a sexy elektronická hudba z Barcelony.

https://www.facebook.com/semioticsdepartmentofheteronyms/

https://semioticsdepartmentofheteronyms.bandcamp.com/

M!R!M (UK)

M!R!M je sólový projekt Jacka Milwaukeeho, italského multiinstrumentálního umělce působícího ve východním Londýně. Podivné darkwave ukolébavky pro zlomená srdce.

https://www.facebook.com/jackmilwaukeegoessolo

https://m-r-m.bandcamp.com/music


FOTOCRIME (USA) + SDH (ES) + M!R!M (UK)
Kabinet Múz BRNO 
čtvrtek 20. 10. 2022 20:00

Comments

comments

Vyhledat