Form Factory nabízí jednorázový volný vstup zdarma

foto Form Factory
foto Form Factory

Novinka v nabídce – jednorázový volný vstup na zkoušku

  • Program Free Pass – volný jednorázový vstup do fitness a wellness klubů Form Factory
  • Jednorázový vstup pro návštěvníky, kteří dosud nejsou členy komunity Form Factory
  • Snadné objednání přes webové stránky
  • Neomezené možnosti – vztahuje se na fitness i wellness aktivity v klubech

Společnost Form Factory nově zavádí do nabídky možnost volného jednorázového vstupu do všech svých patnácti klubů v Praze a Ostravě. Nabídka je určena pro nové návštěvníky, kteří dosud klub Form Factory nenavštívili a chtějí si na vlastní kůži vyzkoušet fitness vybavení, skupinové lekce a wellness. Díky volnému vstupu se může zájemce o zdravý životní styl a fitness detailně seznámit s profesionálním přístupem Form Factory, který důsledně sleduje nejnovější trendy a novinky v oblasti pohybových aktivit.

„Zavedení volného jednorázového vstupu je logickým krokem, díky kterému otevíráme naše prostředí pro nové zájemce, kteří chtějí začít s aktivním pohybem nebo hledají změnu ve svém tréninku a relaxu. Naším cílem je umožnit aktivní veřejnosti nejprve vyzkoušet moderní pojetí fitness a wellness a až následně se rozhodnout, zda se chtějí stát součástí naší komunity Form Factory,“ uvádí Jan Rezek, marketingový manažer společnosti Form Factory.

Jednorázový volný vstup zdarma je možné aktivovat ve všech patnácti klubech v České republice a v rámci vstupu lze neomezeně využívat veškeré služby, které fitness kluby nabízí.

Více informací o nabídce je k dispozici na www.formfactory.cz/vstup-zdarma

O Form Factory
Společnost Form Factory patří mezi významné evropské společnosti v oblasti fitness, wellness a zdravého životního stylu. V České republice provozuje Form Factory 14 vlastních klubů v Praze a jeden v Ostravě po akvizici sítí BBC Fitness, Jatomi, World Class a Holmes Place. Nabídku služeb představují plně vybavená centra pro efektivní individuální trénink, široký výběr skupinových programů vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny včetně bazénů, saun, parních lázní a vířivek. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness. 

Více informací o službách a nabídce na www.formfactory.cz 

Comments

comments

Vyhledat