Fotky: Festival bollywoodského filmu

Bollywood inspirovaný reálnými událostmi

Máme tu opět Festival bollywoodského filmu – přípravy na 16. ročník právě vrcholí! Koukněte se na výběr nejlepších fotek z letošních filmů.

Festival proběhne od 10. do 14. října v kině Světozor. Také v letošním roce nás skvělými filmy provedou největší hvězdy současnosti. Aamir hned dvakrát, stejně tak Ranbir a Katrina, potom Salman, Rani a samozřejmě nebude chybět Shah Rukh! Všechny tyto hvězdy doplní také dokumentární a regionální tvorba v malém sále – především výběr z Queer Festivalu KASHISH nebo drama Evening Shadows. Filmovou nabídku jako vždy doplní doprovodný program.

 

Ten bude samozřejmě v čele s Bollywoodskou party, na které byste neměli chybět! Tentokrát v pátek 12. října od 20:00 v La Loca Music Baru v ulici Odborů – poblíž Karlova naměstí.
DJ Deepak, Om Dance Academy, bollywoodské hity, tombola o ceny a další!
 

Zveme vás také na slavnostní uvedení českého překladu dvou bengálských románů Debdás a Provdaná od Šaratčandry Čattopádhjáje. Křest knihy bude spojen s projekcí indického filmu Devdas (1955) režiséra Bimala Roye v kině Ponrepo. O knize a filmové adaptaci promluví indolog Martin Hříbek.


Letošní program bude stát za to

Celý ho najdete na www.bollywood.cz

 

Festival bollywoodského filmu

10. – 14. 10. 2018

Praha, Kino Světozor, www.kinosvetozor.cz

 

 

Comments

comments

Vyhledat