Pozvánka na Mistrovství ČR asistenčních a vodících psů

V sobotu 27. května 2023 se utkají lidé s nejrůznějšími typy handicapu se svými perfektně vycvičenými psími pomocníky o titul Mistra České republiky asistenčních a vodících psů. Přijďte se podívat, co všechno společnými silami dokážou.

Náplň soutěžních disciplín bude výzvou pro každého psího pomocníka a jeho držitele. Na soutěžící čekají úkoly, které odhalí míru poslušnosti, i speciální cviky, které zohlední postižení držitele asistenčních a vodících psů. O hodnocení jednotlivých výkonů se postarají proškolení a nezávislí rozhodčí Klubu speciálního výcviku ČKS.

Mistrovství ČR ve výkonu asistenčních psů je jedinou soutěží tohoto druhu nejen v ČR, ale i na světě. Soutěž se koná ve spolupráci s Klubem speciálního výcviku Českého kynologického svazu. Kromě vítězů v jednotlivých kategoriích bude vyhlášen i celkový vítěz mistrovství bez ohledu na kategorii.

Ať už jste nadšený pejskař, máte blízko ke komunitě lidí s handicapem, nebo jen hledáte zajímavý program na sobotu, přijďte se podívat do Areálu Helppes v Praze 5 Motol. Začínáme v 10 hodin. Rozhodně se můžete těšit na den plný inspirace, dobré nálady a pozitivní energie!

 

Mistrovství ČR ve výkonu asistenčních psů

Sobota 27. května 2023 od 10:00 hodin

Výcvikový areál psů Helppes, Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice – zastávka tramvají Hotel Golf, vchod do areálu 10 metrů od tramvajové zastávky

Přijít můžete i v doprovodu svého psího kamaráda. Ten však musí mít platný očkovací průkaz nebo mezinárodní pas psa (platný znamená, že nemáte žádné propadlé očkování), aby mohl být do areálu vpuštěn.

 

Comments

comments

Vyhledat