FOTO: SPODNÍ PRÁDLO LEVI’S®

foto Levi‘s®
foto Levi‘s®

 

Individualita byla vždy nedílnou součástí značky Levi‘s® a v současnosti získává na významu i v celém módním průmyslu. V posledních letech se streetwear a sportovní styl staly součástí hlavního módního proudu, propojení praktičnosti s formou podpoří vyjádření vaší osobnosti a ukáže vaše autentické já. Levi‘s® v této sezóně představuje limitovanou kolekci spodního prádla, v níž najdete kalhotky, podprsenky, body a legíny, takže už nikdy nebudete muset obětovat svůj osobní styl ani pohodlí na úkor vzhledu. Tato 6dílná kolekce je ležérní, nadčasová a pomáhá vyzařovat sebevědomí – když spodní prádlo dobře padne a cítíte se v něm dobře, i všechno ostatní je tak, jak má být, na svém místě. 

 

Kolekce využívá udržitelný materiál Tencel™ Lyocell, který je jemnější než hedvábí a chladivější než len. K dostání je v několika základních barvách od jasně bílé, přes růžovou, vínovou až po černou, nebo maskáčovým potiskem. Pohodlné pružné lemy mají na sobě kultovní sportovní logo, původně z roku 1984, nebo jen nápisem Levi‘s®, dodávají moderní, sportovní vzhled a umožní vám protahovat se, běhat, skákat nebo jen tak sedět v opravdovém pohodlí. Je samozřejmé, že to, co máte pod oblečením, musí být stejně kvalitní a hezké, jako to, co máte na sobě. 

Kalhotky s vysoko vykrojenými nohavičkami HIGH RISE BRIEF lichotí postavě, prodlužují nohy a zároveň nic neodhalují a zaručují celodenní pohodlí. Kalhotky MID BRIEF jsou navrženy tak, abyste se cítila co nejlépe hned, jak je obléknete a nikdy nesmějí omezovat v pohybu. Můžete vyzkoušet sportovní podprsenku LOGO TAPE SPORTS BRA, která se dá nosit jako top například pod ovesized džísku, nebo nevyztuženou BRALLETTE, která je tak pohodlná, že zapomenete, že vůbec nějakou podprsenku na sobě máte. Nejměkčím a nejelegantnějším doplňkem k vašim džínům se může stát BODY – bez hodin přemýšlení, co na sebe, nabízí trefu do černého a rychle se stane nepostradatelným kouskem vašeho šatníku. LEGÍNY mají středně vysoký pas a měkký nylonový materiál vám bude po celý den poskytovat pocit podpory. Jednoduchá silueta lichotí všem velikostem a krásně se kombinuje s nadrozměrnými topy, třeba i v několika vrstvách. Nebudete je chtít sundat. Všechno se dá kombinovat se vším, můžete si vybrat, zda tón v tónu, nebo naopak kontrastně. Teď už můžete žít v Levi‘s® 24 hodin denně. 🙂

 

levi.com facebook.com/levis

 

Comments

comments

Vyhledat