Nové EP od Daniela Neighboura „La Luna“ vydává label Mixcult Digital

Daniel Neighbour - La Luna
Daniel Neighbour - La Luna

Pražský minimal house producent a DJ, Daniel Neighbour, oznamuje vydání svého nejnovějšího EP s názvem „La Luna“, které vyjde na respektovaném labelu Mixcult Digital 24. května. 

Čtyřskladbovým počinem Daniel rozvíjí svou další tvůrčí etapu života, která se vyznačuje produkcí na analogových syntetizátorech a bicích automatech. Volně tak navazuje na předchozí deseti skladbový underground house projekt s názvem Opus. 

EP “La Luna” se nese v duchu žánrů deep-tech minimal a techhouse. Každá skladba je zkomponována tak, aby posluchače zavedla do světa hypnoticko repetitivních rytmů a melodických textur. 

Skladby se vyznačující se hřejivým a hutným analogovým zvukem a přináší nejen taneční rytmus a melodie, též však obsahují i živé nahrávky. Například chorus ve skladbě Long Story Short, pochází z večerní mše v duomo di San Pietro v Modice na Sicílii, zatímco vokál v titulní skladbě La Luna nazpívala talentovaná zpěvačka Andrea pocházející z Columbie.

EP „La Luna“ bude k dispozici všem hudebním nadšencům, clubberům a DJs prostřednictvím komplexní digitální distribuce, včetně platform jako Spotify, Beatport a dalších. 

Celé EP si můžete nyní poslechnout na Danielově Soundcloudu: https://on.soundcloud.com/vX1p3B6QzQb9qMCS7

A pro více informací o něm či labelu Mixcult zaškrněte “sledovat” na odkazech níže.

FB Daniel Neighbour: https://www.facebook.com/danielneighbour1

FB Mixcult Recordings: https://www.facebook.com/MixCultPodcast

Comments

comments

Vyhledat