Foto: Tepláková kolekce Levi’s®

foto Levi’s®
foto Levi’s®

Ať už doma pracujete, nebo jen odpočíváte, těžko najdete pohodlnější oblečení, než jsou teplákové soupravy. Měkké, pružné a pohodlné, prostě skutečný vrchol „loungewearu“. Ale v dnešní době, kdy se stírají hranice mezi domovem a kanceláří nebo školou, je příjemné mít tepláky, trička nebo mikiny, které jsou nejen pohodlné, ale také stylové – na online chaty nebo když musíte rychle vyběhnout z domu. A přesně taková je podzimní kolekce Levi’s® Red Tab™ Sweats.

Všechny kousky – mikiny s kapucí, bez, nebo na zip a tepláky i šortky – jsou vyrobeny ze super měkkého francouzského bavlněného úpletu. V nabídce je několik barev a vzorů, které nabízejí neuvěřitelné množství kombinací. Kolekce má vintage styl (vybavte si třeba scénu Rockyho trénujícího na schodech, nebo tréninky wrestlerů) a uvolněný střih. Je inspirovaná kousky z archivu a evokuje 90. léta s uvolněnějšími proporcemi a stylem, ale výsledek je naprosto aktuální.

Soupravy můžete také rozdělovat, a maximalizovat tak jejich stylovou rozmanitost – tepláky s pruhovaným tričkem a džískou Levi’s®, mikinu s kapucí s oblíbenými pětsetjedničkami, kraťasy s košilí a oblíbenými retro teniskami. Všechny kombinace jsou povolené, žádné omezení pro vás neexistuje.

levi.com

Comments

comments

Vyhledat