Vůně GIRL OF NOW je zpátky

foto: výrobce
foto: výrobce

Inspirovaná kolekcí ELIE SAAB, nové vydání GIRL OF NOW SHINE zdůrazňuje svůj světelný magnetismus, zvyšuje oslnivou ženskost a odhaluje plnou velikost své aury.

VŮNĚ

Parfumářské duo Sophie Labbé a Dominique Ropion opět vytvořili vůni, která tlačí hranice závislosti. Stejně jako vzácná výšivka, která zdobí Maisonovy šaty, jiskra ananasu okamžitě zvýrazní opečené pistácie. Smyslné bílé květy – ylang ylang a jasmín – zaplavují nádhernou oranžovou mandlovou vůni Ormond Flow se zlatým světlem. Obalené závojem práškové vanilky a duhovky se pačuli stává smyslnější, téměř doutnající. Může být tato vůně ještě více neodolatelná?

„To, co dělá GIRL OF NOW tak výjimečnou, je vytvoření nové složky, která zachycuje podstatu ELIE SAAB: květ Ormond. Výsledkem inovativního párování neuvěřitelně citlivých ženských pomerančových květů a elegantní sladkost mandle, tento exkluzivní ko-destilát dává vůni jedinečnou rovnováhu mezi krásou, závislostí a moderností.“ Sophie Labbé

FLAKÓN

Vyřezávané se stejnou přesností jako dokonalá kolekce ELIE SAAB. Vzácná skleněná láhev GIRL OF NOW SHINE zachovává jemný kulatý tvar originální láhve. Květina zapůjčená z Couture House se třpytí kolem krku, jako by byla zlacená zlatým písmem. Krabička je v pastelově modré barvě, což je podpisový odstín módní kolekce, a je nádherně zdobená sametově zlatými květy.

KAMPAŇ

Skupina již známých dívek se vrací, daleko viditelněji než kdy jindy. Obklopené stezkou GIRL OF NOW SHINE Ulrikke Hoyer, Lineisy Montero a Gabby Westbrook se vydaly na novou cestu, aby se jim podařilo dobýt Paříž v noci. V pozadí, město jiskřících světel a plné žáru, je dokonalým vyjádřením oslnivé ženskosti.

KOLEKCE

Elie Saab GON Shine EdP 30 ml EAN 3423473095552 1.590,- Kč

Elie Saab GON Shine EdP 50 ml EAN 3423473095651 2.350,- Kč

Elie Saab GON Shine EdP 90 ml EAN 3423473095750 3.100,- Kč

Dostupnost: v parfumériích Douglas a v parfumériích Marionnaud CZ

Comments

comments

Vyhledat