HAPPY SOCKS JARO/LÉTO 2019: OSLAVA RADOSTI

foto Happy Socks
foto Happy Socks

Značka Happy Socks se rozhodla, že s no- vou kolekcí jaro/léto 2019 promění každou příležitost v party, protože vždycky je co slavit!

Je libo kousek sýra nebo třešničku? Co třeba relax u bazénu? Pomazlit se s nafukovacím zvířátkem, tančit rokenrol a házet konfety? A co by to bylo za večírek bez výpravy do nejbližšího fast foodu.

Nové zábavné vzory doplňují i milovaní pejskové, kočičky, srdíčka a ponožková klasika pro Happy Socks už legendárních proužků, puntíků, i obligát- ního leoparda ve všech barevných kombinacích.

A kdo se umí bavit ze všech nejlíp? Přece děti! Pro děti je všechno hračka a každý moment je příležitostí k oslavě. Proto je dětská kolekce Happy Socks plná zajíčků, dinosaurů a nafuk- ovacích labutí. A aby tahle oslava neskončila v slzách, i protiskluzových ponožek s pogu- movanou podrážkou, které ustojí všechno.

I když se ponožky Happy Socks nosí tak, aby byly vidět, když je venku na padnutí, přichází záchrana v podobě jejich nízké verze ke kotníku nebo ťapek, které nejsou v botách vůbec vidět.

Tzv. “no-show” ponožky zařadila i luxusní kolekce pánských oblekových ponožek Dressed. Nechala se inspirovat tanečními večírky minulého století, od swingu po diskotéky, od malých zahradních slavností po opu- lentní bankety, ale vždy s myšlenkou bavit se.

Nová kolekce ponožek Happy Socks Athletic, vyvinutých speciálně pro sport, odráží kul- turu města. Je plná šedé – ta je totiž základ, ze které vystupují zářivé barvy a vzory, stejně jako graffiti symboly na betonových zdech. Dochází tak k symbióze šedi a luxusu, a street smart se dostává na přehlídková mola.

Slavit se dá už od rána. K tomu je stvořeno spodní prádlo Happy Socks, plné zářivých barev a klasických i nových vzorů, které vás nakopnou k akci, ať už se rozhodnete vyletět z postele nebo v ní naopak zůstat o něco dýl. Začít den s radostí se prostě nosí.

Kolekce Happy Socks SS19 bude k dostání na www.urbanlux.cz.

Comments

comments

Vyhledat