HYSTERIA JARO/LÉTO 2019: NIKDY NEKONČÍCÍ PARTY

foto Urbanlux
foto Urbanlux

Hysteria není předmětem potřeby. Je to zásadní módní doplněk, oslava kreativity a způsob se- bevyjádření. Jsou to pečlivě vybrané kousky z těch nejdelikátnějších materiálů, v hravých barevných kombinacích a s dotekem výstřednosti.

foto Urbanlux.cz

Nová kolekce Hysteria SS19 je inspirovaná tím kouzelným momentem posledních či prvních slu- nečních paprsků, které dopadnou na vás třpytivý outfit. Je jako celodenní nebo celonoční party. Je bezstarostná a nemá co skrývat. Honosí se metalickými vlákny a spoustou třpytivých detailů. Lehké chladivé materiály spolu s nadýchaným nylonem budou vašimi zachránci v horkých letních dnech a nocích.

foto Urbanlux.cz

Na ponožkách a punčochách se snoubí jemné odstíny levandule, mentolu a kouřově růžové, s elektrizující fuchsiovou, fialkovou či azurovou. Celou kolekcí rezonuje současný módní trend umisťování výrazných barevných ploch vedle sebe, tzv. color-blocking.

foto Urbanlux.cz

Mezi horké novinky patří nízká verze bestselleru Liza, nedočkavě připravená na teniskovou sezonu. Po jejím boku stojí Viktoria, pocta Happy Socks, s puntíky a třpytivým lemováním. Anebo Helen, elegantní novinka s širokým sportovním lemem, inspirovaná módou ulice.

foto Urbanlux.cz

Kampaň k nové kolekci nafotila profesionální baletka Shardae-Rose Angel, a výsledkem je úžasná série chaotických nefiltrovaných fotek plných tance a předvečírkové atmosféry.

Comments

comments

Vyhledat