HAPPY SOCKS: kolekce jaro/léto2019 je oslavou radosti

foto: urbanlux.cz
foto: urbanlux.cz

Značka Happy Socks se rozhodla, že s novou kolekcí jaro/léto 2019 promění každou příležitost v party, protože vždycky je co slavit! Je libo kousek sýra nebo třešničku? Co třeba relax u bazénu? Pomazlit se s nafukovacím zvířátkem, tančit rokenrol a házet konfety? A co by to bylo za večírek bez výpravy do nejbližšího fast foodu.

Nové zábavné vzory doplňují i milovaní pejskové, kočičky, srdíčka a ponožková klasika pro Happy Socks už legendárních proužků, puntíků, i obligátního leoparda ve všech barevných kombinacích.

A kdo se umí bavit ze všech nejlíp? Přece děti! Pro děti je všechno hračka a každý moment je příležitostí k oslavě. Proto je dětská kolekce Happy Socks plná zajíčků, dinosaurů a nafukovacích labutí. A aby tahle oslava neskončila v slzách, i protiskluzových ponožek s pogumovanou podrážkou, které ustojí všechno. I když se ponožky Happy Socks nosí tak, aby byly vidět, když je venku na padnutí, přichází záchrana v podobě jejich nízké verze ke kotníku nebo ťapek, které nejsou v botách vůbec vidět.

Tzv. “no-show” ponožky zařadila i luxusní kolekce pánských oblekových ponožek Dressed. Nechala se inspirovat tanečními večírky minulého století, od swingu po diskotéky, od malých zahradních slavností po opulentní bankety, ale vždy s myšlenkou bavit se. Nová kolekce ponožek Happy Socks Athletic, vyvinutých speciálně pro sport, odráží kulturu města. Je plná šedé – ta je totiž základ, ze které vystupují zářivé barvy a vzory, stejně jako graffiti symboly na betonových zdech. Dochází tak k symbióze šedi a luxusu, a street smart se dostává na přehlídková mola.

Slavit se dá už od rána. K tomu je stvořeno spodní prádlo Happy Socks, plné zářivých barev a klasických i nových vzorů, které vás nakopnou k akci, ať už se rozhodnete vyletět z postele nebo v ní naopak zůstat o něco déle. Začít den s radostí se prostě nosí.
Kolekce Happy Socks SS19 bude k dostání na urbanlux.cz

Comments

comments

Vyhledat