Hard Rock Cafe slaví narozeniny. Nabídne koncert zdarma

The Rockset, foto Hard Rock Cafe
The Rockset, foto Hard Rock Cafe
Hard Rock Cafe slaví své 47. narozeniny. Nabídne koncert zdarma i Legendary Burger za neodolatelných 71 Kč!
Celý příběh značky Hard Rock začal 14. června roku 1971, kdy dva Američané otevřeli první Hard Rock Cafe – v Londýně, v prostoru bývalé prodejny Rolls Royce. Uskutečnili tím svůj sen spojit poctivé americké jídlo, skvělou hudbu a hudební předměty od známých hvězd a značka se za svých 47 let existence úspěšně rozšířila do 75 zemí světa. I v Praze tak mohou návštěvníci 14. června oslavit její 47. narozeniny, Hard Rock Cafe Praha si pro ně připravilo celodenní program.
Den začne tradiční a velice oblíbenou nabídkou Legendary Burgeru za pouhých 71 Kč. Hosté, kteří dorazí na oběd mezi 11:00 a 12:00 si mohou tento nejznámější burger objednat za skutečně symbolickou cenu, a pochutnat si tak na hovězím mase se slaninou, chedarem, dozlatova osmaženém cibulovém kroužku, křupavém salátu a rajčátku, to vše v opečené housce.
Tématem letošních oslav jsou 70. léta a návštěvníci v kostýmech jsou vítáni!
Večer pak návštěvníky čeká koncert skupiny The RockSet – RetroLive!, který začne v osm hodin, a návštěvníci se mohou těšit na skvělou živou show s písničkami ze 70. let. V deset hodin pak kapelu vystřídá DJ Cyper se svým setem v rytmu 70. let. Připravena bude také tématická výzdoba, foto koutek s rekvizitami a narozeninový dort!
Vstup na akci je zdarma.
Pro více informací o Hard Rock Cafe Praha navštivte http://www.hardrock.com/cafes/prague/cs/

Comments

comments

Vyhledat