HBO MAX je od dnešního dne i u nás

Celosvětové rozšíření streamovací platformy společnosti WarnerMedia dnes pokračuje spuštěním HBO Max v Čechách a na Slovensku.

Zákazníci, kteří mají HBO GO předplacené napřímo, budou automaticky platit nižší částku 132 Kč za měsíc, přičemž nabídka platí do 31. března i pro všechny nové zákazníky.

HBO Max je nyní k dispozici v 61 zemích Evropy, Severní Ameriky, Latinské Ameriky a Karibiku a plánuje se její další rozšíření.

 

Předplatitelé platformy HBO GO, kteří předplatné platí napřímo, budou automaticky převedeni na novou platformu a budou platit nižší částku 132 Kč za měsíc, což je méně než současná cena 159 Kč za HBO GO. Díky této akci ušetří zákazníci více než 30 % měsíčního předplatného po celou dobu jeho trvání. Noví zákazníci, kteří se zaregistrují do 31. března, si budou moci také předplatit službu za tuto sníženou měsíční cenu. Poté bude standardní měsíční předplatné stát 199 Kč za měsíc. Navíc bude možné si zaplatit roční předplatné na celých dvanáct měsíců za cenu osmi ve výši 1590 Kč. Chcete-li se zaregistrovat a získat okamžitý přístup, navštivte stránku http://www.hbomax.com.

 

Na HBO Max se pro každého něco najde, například seriály Boj o moc, Hra o trůny, Euforie nebo Lakers: Vzestup dynastie z produkce HBO, a z původní produkce HBO Originals Stanice 11, Hacks, Vlajka smrti, A jak to bylo dál…, Holky z vejšky, Zrozeni milovat dále Liga spravedlnosti Zacka Snydera a Wonder Woman 1984 z produkce DC, Gumballův úžasný svět a Mladí Titáni do toho! z produkce Cartoon Network či filmy Duna, The Matrix Resurrections a Král Richard: Zrození šampiónek, Cry Macho z produkce společnosti Warner Bros. Těšit se můžete I na nové evropské tituly z Max Originals, Kamikaze, Lust, Ruxx, Informant, Síla nebo Obleva. Nově na platformu zařazujeme unscripted show jako Spolu & Hladoví, Amy v očekávání, Ellen hledá nové skvělé návrháře, Ostrov frajerů, Selena vaří s šéfkuchaři a mnoho dalších titulů*.

Comments

comments

Vyhledat