Hit práce: Tady můžete najít job snů

Fotografie od uživatele Andrea Piacquadio ze služby Pexels
Fotografie od uživatele Andrea Piacquadio ze služby Pexels

Představit spousty pracovních nabídek na jednom místě – to je cílem agregátoru nabídek práce HitPrace.cz.

Zvláště v dnešní době plné změn spousta lidí hledá zaměstnání – ať už jako nový job, nebo coby přivýdělek. Na trhu práce dochází ke spoustě posunů, některé firmy propouštějí a někteří živnostníci přišli o část příjmů, nebo se rozhodli rovnou živnost přerušit. 

Na dlouho i na chvíli

Ne všichni ale hledají stejný typ práce na plný úvazek. Někomu vyhovuje stabilní zaměstnání a hledá zázemí větší firmy. Ten si vybere z řady klasických nabídek práce z mnoha oborů. Pro mnoho uchazečů je ale atraktivní spíše možnost přivýdělku a nebo sezónní práce, třeba proto, že léto už chce strávit rekreací na chalupě. Takoví zaměstnanci ocení možnost vybrat si různé brigády.

Šikovná je možnost vybírat si jen z nabídek v lokalitě, kde uchazeč je, nebo kde chce pobývat. Zdaleka to není jen hlavní město, ale jak už to bývá od pradávných dob, právě v metropolích bývá hodně zajímavých příležitostí. 

Najdou se tu nabídky přímo od jednotlivých firem (ty můžou na portálu přílo inzerovat své volné pozice), ale i od pracovních agentur nebo z pracovních portálů: Hit práce je agregátor, tedy místo, které přináší odkazy na konkrétní zdroje zaměstnání. Pokud se tedy uchazeč podívá, jaké pracovní pozice nabízí Praha, bude mít výběr pravděpodobně nejširší. Mezi oblíbené oblasti patří i Brno, Ostrava a Plzeň.

Chytrý pes, co pomáhá

Dojem, že lidi hledající zaměstnání mají neomezené množství času, je velice mylný, jak ví každý uchazeč. Velmi praktickým ušetřením času při hledání pracovních pozic je možnost nastavení hlídacího psa. Po vyplnění registračního formuláře budou uchazeči automaticky a bleskurychle chodit nové nabídky práce. Ten se díky tomu jednak nemusí stále vracet na stránku a sledovat, co přibylo, a jednak se o nových nabídkách zaměstnání dozví jako první. To se obzvlášť hodí právě nyní, kdy je poptávky po dobré práci víc a na rychlosti záleží. 

Fotografie od uživatele Yury Kim ze služby Pexels

Kam dál?

Jako každý dobrý web nabízí Hit práce něco navíc: Najdete tu magazín, který zpracovává atraktivní témata z pracovního prostředí, třeba rady, jak se zbavit špatných stravovacích návyků v práci. A pokud vám to není stále dost a hledáte ještě více inspirace a novinek, zkuste se podívat pro změnu na agregát zpravodajství a článků Čerstvé zprávy. Tady najdete i to, co jste netušili, že hledáte.

https://www.hitprace.cz/

Comments

comments

Vyhledat