H&M Fall Fashion – podzimní kolekce, která nabízí aktuální módní trendy, funkčnost a udržitelné materiály

HM FALL FASHION
HM FALL FASHION

Nová podzimní kolekce značky H&M Fall Fashion 2021 je perfektní kombinací aktuálních módních trendů a funkčního outdoorového oblečení. Vznikla tak velmi moderní, praktická a stylová kolekce v estetice venkova, ideální pro chladnější a nepříznivě podzimní počasí. V rámci kroků k pozitivní budoucnosti je většina kousků kolekce vyrobena z materiálů udržitelnějšího původu. Jedním z nich je i EcoVero™, viskóza vyrobená z udržitelného dřeva z kontrolovaných zdrojů.

 

Spektrum zemitých khaki tónů přináší pocit přirozené svěžesti, zatímco akcenty oranžovo-červené a černé vytvářejí výrazný a zajímavý barevný kontrast. Tváří kampaně jsou herečky Precious Mustapha a Lily Newmark.

 

Kolekce je dostupná v obchodech a online na hm.com od 23. září 2021.

 

Fall Fashion 2021 kolekce je skutečně nejenom módní, ale také velmi praktická. Například recyklovanou polyamidovou nepromokavou bundu, která je jedním z klíčových kousků kolekce, můžete lehce přeměnit na praktickou tašku. Recyklovaný polyesterový overal a roláky lze snadno variovat s jakýmkoli dalším kouskem z kolekce. Černé a oranžové legíny, nebo oversized svetr ze 100% recyklovaného polyesteru ztělesňují velmi moderní, ale pohodlný streetstyle 90. let. Vysoké bílé boty nebo Chelsea boty s robustními podrážkami a neutrálně laděné baseballové čepice dotváří celkový podzimní look. Součástí kolekce jsou také doplňky pro psy – prošívané a pletené psí oblečky i prošívaná taška pro psy.

 

Miluji dualitu této kolekce. Chtěli jsme našim zákazníkům přinést kolekci, která je trendy, ale zároveň v sobě nese praktické prvky outdoorového oblečení. A i když jsme se inspirovali prvky z 90. let, tato kolekce je plná moderních funkčních detailů, které na podzimním oblečení ocení každá žena,“ vysvětluje Maria Östblom, Head of Design Womenswear H&M.

 

Comments

comments

Vyhledat