H&M oznamuje druhou kolaboraci s holandskou značkou Love Stories

foto: H&M
foto: H&M

H&M a Love Stories společně vytvořily kolekci plavek, která je stejně koketní, jako nabídka spodního prádla této značky. Na tvorbě kolekce se podíleli zakladatel společnosti Love Stories Marloes Hoedeman a designový tým H&M. 

Bonbónové barvy, romantické vzory a trendy sportovní střihy: kolekce zahrnuje všechny prvky, které udělaly z této výstřední kolaborace takový úspěch. Tentokrát je vše aplikováno na plavky. Každá položka v kolekci zůstává věrná filozofii Marloa Hoedemana „mix’n’match”, takže vše můžete kombinovat a různě zaměňovat.

Kolekce je inspirována fotkami Slima Aaronse ze 70. let, které zobrazují bazénové prostředí, a zároveň i prázdninami Marloa Hoedemana na Ibize. Kousky z kolekce jsou určené pro dívku, která se chce opalovat, stejně jako sjíždět dravé vlny. Co se týče barev, převládá tmavě růžová, vintage zelená a mandarinková. Retro vršky, triangle bikini a plavky odhalující ramena našly inspiraci v měkkých tvarech spodního prádla, zatímco neopren a jednodílné plavky byly inspirované surfováním. Letní doplňky, jako jsou ručníky, sarongy, tašky a volné plážové tuniky, mají lehké zvířecí potisky a sofistikované monogramy.

Comments

comments

Vyhledat