H&M spolupracuje se stoletou výstřední Iris Apfel

 

H&M oznamuje globální spolupráci s oblíbenou a inspirativní módní ikonou – Iris Apfel. Tato módní múza je už po celá desetiletí inspirací pro módní nadšence po celém světě.  Značka pro příležitost stých narozenin zorganizovala velkolepou oslavu, která se bude konat ve čtvrtek večer během New York Fashion Weeku 2021. Kolekce Iris Apfel x H&M vzdává poctu jejímu jedinečnému stylu a bude k dispozici ve vybraných obchodech H&M a online začátkem roku 2022.

 

Iris je podnikatelka, dekoratérka interiérů, módní návrhářka a ikona stylu, známá svým výjimečným stylem, divokou individualitou a odvážnými módními kreacemi. Iris zastává názor, že styl a inspirace můžou pocházet odkudkoli a od kohokoli, bez ohledu na cenu.

Značku H&M ke spolupráci inspiroval Irisin výstřední styl a silný vliv na módní komunitu. Po dobu 100 let Iris inspirovala lidi k vytváření, oslavování a přijímání jejich vlastního osobního stylu a i nadále je průkopníkem v módním průmyslu. Její barevné kombinace a odvážné doplňky jsou fascinující po celá desetiletí – ztělesňuje to, co znamená být skutečnou ikonou odvážného vkusu.

 

Kolekce Iris Apfel x H&M, inspirovaná poutavým stylem Iris a jejím jedinečným vkusem, nabídne širokou škálu produktů. Najdete zde nejenom oblečení, ale také originální doplňky. Všechny kousky budou odrážet odvážný smysl Iris pro styl a nezávislost.

 

Mezi klíčové kousky kolekce patří barevné sety, květinové obleky, víceřadé volánové šaty a zářivě potištěné šaty velmi zajímavých střihů. Ty můžete doladit řadou originálních a stylových šperků a doplňků. Kolekce má všechny prvky typického looku Iris – opulentnost a vrstvení kousků či originální potisky ze světa rostlin, zvířat a pokladů z jiného světa.

 

Všechny materiály použité v této kolekci jsou recyklovány nebo získávány udržitelnějším způsobem a každý kousek oblečení či doplněk byly vyrobeny s ohledem na cirkularitu.

Móda je způsob, jak vyjádřit, kdo jste nebo chcete být, a zároveň se bavit.

“Myslím, že značka H&M je báječná a je naprostým průkopníkem ve svém oboru – což miluji! Já taky dělám high fashion za dostupné ceny, což H&M zvládá naprosto famózně!” Iris Apfel. 

“Iris ztělesňuje osobitý a jedinečný styl – styl, který je jak nádherně okázalý a eklektický, a zároveň zcela nestárnoucí. Ukazuje, o čem móda je – je to způsob, jak vyjádřit, kdo jste nebo chcete být, a zároveň se přitom bavit. Iris je ve všem co dělá neskutečně inspirující!” Ann-Sofie Johansson, Kreativní poradkyně H&M.

 

Comments

comments

Vyhledat