H&M STUDIO představuje jarní kolekci pro okouzlující nomádku

foto: H&M Studio
foto: H&M Studio

H&M spustilo kampaň pro svoji kolekci H&M STUDIO SS19, “The Glamour Explorer”, kterou společně s designerským týmem značky vytvořila známá francouzská stylistka Géraldine Saglio.

Kampaň ke kolekci, která je inspirovaná glamour cestovatelkou, nafotil v dramatické Arizoně neméně známý fotograf Lachlan Bailey. Kolekce bude postupně představená v dech beroucí divadelní formě v poušti Sedona v Arizoně. Jedinečnou linku celého příběhu budete moci sledovat pod hashtagem #HMStudio. Tato exkluzivní kolekce bude dostupná online na HM.COM a v Nákupní Galerii Myslbek v Praze od 21. března.

chevron-right chevron-left

“H&M Studio SS19 je plná dobrodružného, glamour ducha: navrhli jsme ji pro ženu, která se nechce nechat spoutat. Večer vyrazí na party ve filtrované sukni, ale hned další den brzy ráno si zacvičí jógu v legínách s metalickými proužky. Jsme tedy velice rádi, že tuto kolekci můžeme představit právě v úchvatné americké poušti Sedona v Arizoně, a propojit toto dobrodružné místo s objevitelským duchem celé této kolekce.”, říká Pernilla Wohlfahrt, H&M Design Director.

“Na nové kolekci H&M STUDIO se pracovalo skutečně skvěle. Myslím si, že se nám spolu s designéry H&M podařilo vytvořit zajímavý mix high glamour módy a nezkrotné přírody v její nejdivočejší formě. Kromě Arizony byl pro nás inspirací i známý francouzský film Le Sauvage z roku 1975, kde je okouzlující Catherine Deneuve nevěstou na útěku na tropickém ostrově. Barevným vzorem se stala minerální jezera v Utahu, klíčovými kousky kolekce jsou tedy šaty v barvách duhy, dekadentní sukně s flirty a strukturovaná utility bunda – vše v glamour uvolněném stylu,” říká Géraldine Saglio, stylistka a fashion editorka francouzské VOGUE.

Comments

comments

Vyhledat