Horkovzdušné fritézy frčí

foto Sencor
foto Sencor

S příchodem nového roku přichází řada i na každoroční předsevzetí. Mezi ty nejčastější se řadí přání zhubnout, začít sportovat a jíst zdravěji. Vysněné váhy nebo lepšího zdravotního stavu lze však docílit i s úpravou jídelníčku, aniž byste museli trávit hodiny v posilovně. Sencor k dosažení těchto cílů nabízí novou horkovzdušnou fritézu SFR 5510 BK s bohatým příslušenstvím.

 

Pokud se rozhodnete začít právě změnou jídelníčku, ale bojíte se vzdát svých oblíbených nezdravých jídel, doporučujeme jejich zdravější obměnu. Uvidíte, co taková malá změna s postavou a hodnotami krevního obrazu udělá! Zázrak nastane už v momentě, když vyměníte pánvičku s olejem za horkovzdušnou fritézu. V té si jídlo navíc připravíte snadno a hlavně rychle. Díky cirkulaci vzduchu nemusíte využít ani kapku oleje a jedná se tak o zdravější alternativu smažení s výrazně lepšími nutričními hodnotami, minimem kalorií a cholesterolu. 

 

Horkovzdušná fritéza Sencor SFR 5510BK se dokáže pořádně nahřát už během tří minut a díky objemu 12 l si v ní můžete připravit skoro cokoliv. Na dotykovém LCD displeji naleznete 5 předem nastavených programů, 4 funkce i možnost vlastního nastavení teploty a času. Už od začátku máte vše potřebné k dispozici, jelikož součástí balení je i grilovací rošt a klec, špízovací jehly a rožeň. A pokud zrovna nemáte chuť na nic smaženého, můžete horkovzdušnou fritézu využít i jako menší troubu na přípravu ražniči, masových medajlonků nebo i sladkých dezertů. Pořizovací cena je od 4 499 Kč. 

 

 

O značce SENCOR:

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako byly Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéři jsou špičkovými odborníky, kteří přinášejí do našich domovů moderní výrobky, jež nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!

 

 

Comments

comments

Vyhledat