Hudebník Anderson .Paak se stal novým globálním ambasadorem značky Vans

Vans
Vans

Vans, originální značka sportovního oblečení a obuvi šířící ducha kreativního sebevyjádření, zvolila trojnásobného vítěze ceny Grammy, hudebníka a producenta známého pod profesionálním jménem Anderson .Paak za svého prvního Globálního hudebního ambasadora. Jak Vans, tak AP propagují kreativitu skrze aktivní podporu umění a hudby. Anderson je dlouhodobým fanouškem značky Vans a zároveň vždy dbá na to, aby podpořil místní komunitu – je tedy jasné, že skvěle zapadne do Vans rodiny. Sám dokonce kdysi pracoval v jednom z kalifornských Vans obchodů. To ještě nemohl tušit, že bude jednou vystupovat na stagei House of Vans a objeví se v celosvětovém hudebním seriálu Vans s názvem Sidestripe Sessions. Letos navíc usedne mezi porotce soutěže Vans Musicians Wanted, která má za cíl dát šanci začínajícím hudebníkům z celého světa.

 

„Je pro mě poctou být nejnovějším přírůstkem do Vans rodiny a těším se, že mohu psát historii po boku jedné z nejvlivnějších značek na světě,“ líčí Anderson .Paak. „Jsem také velice vděčný za partnerství Vans s mou nadací .Paak House a věřím, že společně zvětšíme náš dosah a pomůžeme ještě více mladým lidem plně rozvinout svůj potenciál.“

 

„AP a jeho všestranný kreativní talent je pro nás inspirací a těšíme se na další vzájemnou spolupráci, která podpoří kreativitu jak v místní komunitě, tak po celém světě prostřednictvím hudebních a uměleckých projektů i našich nových designových produktů,“ nechal se slyšet Tierney Stout, vedoucí globálního hudebního marketingu společnosti Vans. „Anderson je ztělesněním kreativního sebevyjádření a jsme proto nadšení, že ho můžeme přivítat do naší rodiny.“

 

Vans x Anderson .Paak Old Skool DX (Malibu), AP Bucket Hat. Image Courtesy of Vans. Shot by: Sandy Kim

 

Nové umělecké partnerství bylo zpečetěno exkluzivní kolekcí obuvi a doplňků inspirovanou Andersonovými jihokalifornskými kořeny, stejně jako jeho dvěma kritikou oceňovanými alby Venice a Malibu. Kolekce přináší dva modely tenisek. Tím prvním je Old Skool DX inspirovaný debutovým albem Venice, s psychedelicky zvlněným potiskem na svršku, který kombinuje vzhled digitálního a 3D tisku a přidává botě na textuře a hloubce. Tento jedinečný design je doplněn o barevné dírky na tkaničky a průhledný modrý boční pruh. Druhý model Sid DX, pro změnu inspirovaný albem Malibu, je zdobený plasticky vyšitým černobílým vzorem doplněným o černé tkaničky a prošívání, s kontrastně zeleným „Flying-V“ logem. Oba modely zakončuje osobní vzkaz od AP vytištěný na jazyku a průhledně zelené vaflové podrážky. Dokonce i krabice a ochranný obal navazují na design bot. Kolekci Vans x Anderson .Paak doplňuje klobouček AP Bucket Hat, který dává vyniknout potiskům, silikonovým nášivkám a citátům vytištěným podél spodního okraje. První část kolekce je již dostupná i v České republice.

 

Vans x Anderson .Paak Sid DX (Venice), AP Bucket Hat. Image Courtesy of Vans. Shot by: Sandy Kim

 

Zároveň s uvedením kolekce AP vydává svůj nejnovější singl „JEWELZ“, doplněný o animovaný videoklip režírovaný ve spolupráci s Alim Grahamem. Skrze karikatury satiricky vyobrazuje vztah AP s jeho synem, Soul „Khlex“ Rasheedem. Duo otce a syna si to v zábavném tanečním videu vyříkává obuté do tenisek přímo z exkluzivní kolekce Vans x Anderson .Paak.

 

Přivítejte s námi AP do Vans rodiny!

 

#VansxAP

 

Anderson .Paak

Trojnásobný vítěz Grammy, zpěvák, textař a producent Anderson .Paak je kalifornský rodák s vlastním jménem Brandon Paak Anderson. Jako kluk hrál na bubny v kostelní kapele a později pracoval věhlasně na marihuanové farmě, zatímco se snažil prorazit na hudební scéně. Jeho mimořádný talent byl nad slunce jasný, už když se poprvé publiku představil jako Breezy Lovejoy a plně se rozvinul po jeho umělecké proměně s novým tvůrčím jménem Anderson .Paak. Debutové album Venice spolu s šesti písněmi na zlatém albu COMPTON od Dr. Dre spustily vlnu očekávání, co bude následovat.

 

Z druhého alba Malibu, které uzřelo světlo světa v roce 2016, se díky nepřekonatelným spolupracím s velkými jmény rapu a prvotřídní produkci stal zázrak, který vyvolával pouze kladné recenze. V tom samém roce byl AP nominován na Grammy v kategorii Best New Artist a Best Urban Contemporary album a sklízel slávu v rámci The Soul Train Music Awards, NME Awards i z mnoha dalších hudebních cen.

 

O rok později založil neziskovou organizaci .Paak House, která poskytuje zázemí pro bezpečný rozvoj další generace a záhy navázal spolupráci s dalšími podobně zaměřenými neziskovkami, aby docílil většího společného vlivu.

 

.Paak si také rozšiřuje svůj působivý seznam spolupracujících umělců – mimo jiné jsou to jména jako Mac Miller, J. Cole, Snoop Dogg, Chance the Rapper. V roce 2018 poprvé vystoupil v Saturday Night Live po boku Kendricka Lamara. Ve stejném roce vydal singl „Bubblin“, který mu o  rok později vynesl první sošku Grammy v kategorii Best Rap Performance. Dvě další ceny Grammy následovaly v roce 2020 v kategorii Best R&B Album za album Ventura a Best R&B Performance za píseň „Come Home (featuring Andre 3000)“.

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat