Imperial Pizza pod taktovkou PYTLOUN HOTELS přináší originální neapolský styl pizzy do Liberce a Harrachova a brzy i do Prahy

Imperial Pizza Liberec
Imperial Pizza Liberec

Česká hotelová síť PYTLOUN HOTELS, která provozuje v České republice v pěti destinacích celkem čtrnáct hotelů a šest restaurací, oznamuje další novinku v rámci svého restauračního portfolia PYTLOUN RESTAURANTS. Nejnovějším přírůstkem je nový gastro koncept italské pizzerie s rozvozem pod značkou „Imperial Pizza“. První dvě pobočky Imperial Pizza v Liberci (1. máje 757/29) a v Harrachově (Ryžoviště 489) jsou již otevřené a v Praze se plánuje spuštění konceptu na konci letošního roku.

 Koncept Imperial Pizza nabízí originální “neapolský styl pizzy”, která se připravuje ve speciálních certifikovaných pecích při teplotě 450 až 485 °C po dobu maximálně minutu a půl. Pizza má tenoučký střed a na vyvýšených nadýchaných okrajích mírně spálené puchýře. Italské suroviny, ze kterých se pizzy připravují, jsou výhradně od italských dodavatelů Cortelazzi a Lesa. Těsto na pizzu zraje minimálně 24 až 78 hodin a pizzy se pečou tradiční metodou na dubovém dřevě v originální kamenné peci postavené italskými pecaři v Neapoli. V pobočce Imperial Pizza v Liberci je zákazníkům kromě výdejního okénka a rozvozu k dispozici také malá pizzerie (bistro) s kapacitou 6 stolů pro 15 osob. Rozvoz pizz po Liberci a Harrachově zajišťují rozvážkové služby Foodora a Wolt, s tím, že se do budoucna uvažuje i o vlastním rozvozu.

Více se dozvíte na: 

www.imperial-pizza.cz

Menu Liberec | Imperial Pizza, Liberec (imperial-pizza.cz)

Menu Harrachov | Imperial Pizza, Liberec (imperial-pizza.cz)

Imperial Pizza (@imperial_pizza_cz) • Fotky a videa na Instagramu

Imperial Pizza | Liberec | Facebook


O společnosti PYTLOUN HOTELS

PYTLOUN HOTELS patří k ceněným českým hotelovým značkám, která v současné době provozuje v pěti destinacích celkem čtrnáct designových i tradičních hotelů a šest restaurací, z toho osm hotelů v Liberci, kde je její vlajkovou lodí designový Pytloun Grand Hotel Imperialdva horské hotely v Harrachově v Krkonoších a v Krušných horách, a čtyři hotely v Praze, jeden v srdci hlavního města na Václavském náměstí, dva hotely na pražské Kampě (Pytloun Kampa Garden Hotel Prague a Pytloun Old Armoury Hotel Prague) a čtvrtý v zámeckém areálu Ctěnice v místní části Vinoř na severovýchodním okraji Prahy.  Díky důsledné diverzifikaci portfolia nabízí ubytování pro všechny typy hostů. Každý hotel sítě PYTLOUN HOTELS má svou vlastní osobitost a styl. Všechny ale sdílejí stejný závazek poskytovat hostům vynikající služby, moderní vybavení a výjimečný zážitek z pobytu.

www.pytloun-hotels.cz

Comments

comments

Vyhledat