Jak chytře nakoupit na podzimní sezonu

 

Každý rok na konci léta je to stejné: po ránu nám už je pěkná zima a z postele se nechce, dny jsou kratší a večer už na terase také bez plédu dlouho nevydržíme. Chce to pár teplejších kousků na sebe. Jak to uděláme letos?

Pohodlí především

Móda se po pandemii změnila. Home office nebo dlouhá období mimo kancelář dala zkrachovat některým firmám prodávajícím business oblečení, naopak skvěle se vedlo těm, které produkují tepláky, mikiny a další měkké a pohodlné kousky. A toho si zase všimli i výrobci oblečení na ven a přizpůsobili se: Kalhoty na letošní podzim a zimu mají pružný pas nebo je do tkaniny přidán elastan. Chinos kalhoty tak mohou být komfortní skoro jako tepláky a dámské kalhoty jsou často pružné tak, že v nich můžete být v pohodlí jako na vynuceném home officu. Budeme se tedy dívat po komfortních kouscích z příjemných materiálů.

Barvy, které prozáří den

S podzimem ubývá sluníčka, ale my si ho můžeme přivolat aspoň trochu. Hitem sezony je žlutá a její teplé odstíny hraničící s okrovými tóny jsou velice lichotivé. Pokud se necítíte na žlutou bundu, zvolte aspoň žluté pruhy na svetru.

Širší střihy

Letos se nosí vyšší pasy kalhot, nabírané rukávy, dokonce i mikiny mají někdy nabírání třeba u horního sedla. To vše přispívá k většímu pohodlí a našemu příjemnému pocitu z nošení.

Jak na ceny

Aspoň pár nových kousků to letos chce, notabene když jsme v uplynulých měsících utratily mnohem méně v kavárnách a za cestování. Přesto se snažíme ušetřit – a za méně peněz koupit fajn věci. Určitě se před nákupem podímáne na aktuální slevové kupóny třeba na web Megakupon, kde najdete spoustu slev na oblečení, prádlo, ale třeba i na nábytek. Zkuste to!

Comments

comments

Vyhledat