Vyhrajte lístky na promítání v rámci festivalu indických nezávislých filmů

INDIE – INDIA je nový festival nezávislých indických filmů.

Na svět přichází zcela nový filmový festival INDIE-INDIA. Festival nezávislých indických filmů proběhne 28. a 29. února v pražském Kině Pilotů. Jedná se o další akci organizátorů divácky oblíbeného Festivalu bollywoodského filmu, jehož 18. ročník se bude konat v tradičním podzimním termínu.

Festival během 2 dnů představí čtyři filmy z různých koutů Indie a v nich osudy obyčejných lidí v neobyčejných životních situacích. Překrásnou himalájskou krajinou v Ladaku na úvod ohromí Chuskit, film podle skutečné události o částečně ochrnuté nadšené školačce. V Ásámu pak byl natočen snímek Hladoví/Aamis o vášni pro konzumaci masa a ochutnávání netradičních delikates u zamilovaného páru, která se vymkne kontrole a povede k překročení společenských tabu. Příběh Napůl vdova/Half Widow je zase vsazen do konfliktu v Kašmíru, kde probíhá válka s malými přestávkami posledních 70 let a pátrání žen po jejich záhadně zmizelých mužích neberou konce. A nakonec přijde Bouře/Hellaro, film o revoltě utiskovaných žen v gudžarátské poušti Kutch a jejich touze tančit, kterou jim jejich muži upírají.

Kromě silných příběhů, pohledu na skutečný život ve městě i na venkově, unikátních indických tradic a zvyků diváky nadchnou například právě nádherné záběry indické přírody. O umělecké kvalitě vybraných filmů pak svědčí i řada cen z nejrůznějších festivalů, kterými je každý z nich ověnčen.

Soutěž

Máme pro vás soutěž o 2 vstupy na tento pátek od 21 hod. – na film Aamis.

Otázka:

Otázka: Jakým jazykem se ve filmu mluví?

1) ásámštinou

2) maráthštinou.

 

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž INDIE INDIA, soutěž končí 26.2.2020 ve 23 hodin.
Autoři prvních dvou správných odpovědí získají po 1 vstupech na promítání filmu Aamis.

Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: 

  • ​e-mail 
  • jméno
  • příjmení
  1. Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
  3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám s výjimkou nutného předání jména a příjmení výherce pořadateli akce, na kterou vyhrál výherce volný vstup.

5.​ Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

​ vzít souhlas kdykoliv zpět,

​ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

​ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

​ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

​ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

​ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat