Jak oslavit Světový den pohybu

 

Cvičíte rádi, ale do fitness centra vás nikdo jen tak nedostane? Neradi se na sebe díváte u zrcadla vedle nabušeného týpka, který zvedá 30ti kilovou činku jako by nic, zatímco vy se potíte u zvedání železa, které má 5 kilo? Ne každý je ve fitku jako doma. Pokud se ale chcete hýbat, nemusíte se mučit v posilovně. Posílit vaši fyzickou zdatnost můžete i v ulicích města, ve kterém bydlíte. Využijte k nakopnutí kondičky Světový den pohybu, který každoročně připadá na 10. května a vyrazte ven dát si do těla!

Místo eskalátorů po schodech!

Jezdící schody? To je prostě luxus, který ale naše tělo a kondice zrovna nepotřebují. Pokud chcete spálit pár kalorií, eskalátorům se vyhněte. Světový den pohybu můžete oslavit třeba tím, že vyběhnete schody v metru nebo obchodním centru. A pokud si chcete dát do těla víc, vyrazte někam, kde je zdolání schodů opravdovým fyzickým výkonem. Co taková rozhledna nebo třeba zámecké schody?

Vyhněte se MHD

Máte namířeno na schůzku, ale čas vás zatím netlačí? Vystupte z autobusu nebo z tramvaje o pár zastávek dřív. Chůze je jak známo opravdu velkým pomocníkem při hubnutí a udržování kondice. Navíc vaše tělo tento přirozený pohyb ocení po sezení na židli u počítače v kanceláři. Bát se nemusíte ani případného potu. Spolehnout se můžete na kvalitní antiperspiranty, které vás ochrání před nepříjemným odérem a skvrnami v podpaží. Např. antiperspiranty Rexona mají až 48 hodinovou účinnost, město tak může být vaším fitkem úplně kdykoliv bez nepříjemných následků, které by vás uvedly do nekomfortních situací.

Trocha tělocviku na dětském hřišti

Prolézačky pro děti jsou nejenom skvělou záležitostí, která malé rarášky zbaví přebytečné energie, ale dokážou posloužit i dospělým, kteří by se rádi rozpohybovali. Naučte své dítko ručkovat tak, že mu to sami předvedete. Zkoušejte společně stojky nebo hvězdy na písku či trávě. Nejenom, že se pěkně protáhnete, ale navíc si užijete spoustu zábavy!

Park? Místo nevídaných možností

Ve městě jsou parky obvykle velmi oblíbená místa. Snad všichni rádi vymění betonové ulice  za chladivé, stromy lemující uličky a travnatou plochu, kde se dá lehnout a relaxovat. Nebo také makat na svojí postavě. Jestliže máte radši kardio cvičení, rozběhněte se po uličkách parku a užívejte si čerstvý vzduch. Pokud raději posilujete, nic vám nebrání lehnout si na trávu a dělat sklapovačky nebo kliky.

Už jste zkusili workout park?

Workout parky jsou ideálním místem pro ty, kteří se rádi věnují cvičení na vzduchu a nechtějí se zavírat v posilovně. Ve městech se poohlížejte po místech, která vypadají jako hřiště, když ale přijdete blíž, zjistíte, že místo prolézaček koukáte na posilovací stroje, které jsou vyrobeny speciálně pro venkovní cvičení.

 

TIP:

Antiperspirant do každé kabelky

Vystoupit z autobusu o zástavku dřív, použít schody místo výtahu nebo si zadřepovat jen tak v parku? Ano, i tyto nenáročné aktivity stačí na to, abyste se dostali zase do formy. Strach z nežádoucího pocení je však zbytečný. Novou Rexonu v menším stlačeném balení můžete mít stále při sobě a bez obav tak přeměnit město na svoje fitko.    

 

Rexona compressed se používá stejně jako běžné balení a stejně dlouho i vydrží. Ptáte se, jak je to možné? Za vším stojí systém spreje, který redukuje množství hnacího plynu potřebného na uvolnění stejného množství produktu. Stlačené aerosoly vydrží a také fungují stejně dobře jako běžný aerosol. Kromě toho i tento antiperspirant byl vytvořený s technologií MotionSenseTM, díky které se účinné kapsle s vůní uvolňují postupně podle toho, jak intenzivně se hýbete. Jemná vůně se tak s každým vaším pohybem znásobuje.

Rexona  compressed je k dostání za doporučenou cenu: 77,90 Kč.

foto Rexona

Comments

comments

Vyhledat