Jarní Hysteria by Happy Socks snoubí odstíny levandule, mentolu i kouřově růžové

foto: urbanlux.cz
foto: urbanlux.cz

Hysteria není předmětem potřeby. Je to zásadní módní doplněk, oslava kreativity a způsob se- bevyjádření. Jsou to pečlivě vybrané kousky z těch nejdelikátnějších materiálů, v hravých barevných kombinacích a s dotekem výstřednosti. Nová kolekce Hysteria SS19 je inspirovaná tím kouzelným momentem posledních či prvních slu- nečních paprsků, které dopadnou na vás třpytivý outfit.

Je jako celodenní nebo celonoční party. Je bezstarostná a nemá co skrývat. Honosí se metalickými vlákny a spoustou třpytivých detailů. Lehké chladivé materiály spolu s nadýchaným nylonem budou vašimi zachránci v horkých letních dnech a nocích. Na ponožkách a punčochách se snoubí jemné odstíny levandule, mentolu a kouřově růžové, s elektrizující fuchsiovou, fialkovou či azurovou. Celou kolekcí rezonuje současný módní trend umisťování výrazných barevných ploch vedle sebe, tzv. color-blocking.

Mezi horké novinky patří nízká verze bestselleru Liza, nedočkavě připravená na teniskovou sezonu. Po jejím boku stojí Viktoria, pocta Happy Socks, s puntíky a třpytivým lemováním. Anebo Helen, elegantní novinka s širokým sportovním lemem, inspirovaná módou ulice. Kampaň k nové kolekci nafotila profesionální baletka Shardae-Rose Angel, a výsledkem je úžasná série chaotických nefiltrovaných fotek plných tance a předvečírkové atmosféry. Letos budeme tančit, jako když se nikdo nedívá!

Comments

comments

Vyhledat