Jaro s OWAY

Herbs&clay, foto OWAY
Herbs&clay, foto OWAY

OWAY na jaro připravilo několik skvělých aktualit: Harmonizační a uvolňující vlasová kúra HYDRO – DRAHA, bylinná peelingová péče HERBS & CLAY, rekonstrukce vlasového vlákna OWAY REBULDING.

foto OWAY

Po zimě netrpí jen naše zatuhlé tělo, ale i pokožka a vlasy. Pokud si se svými vlasy na jaře nerozumíte, inspirujte se v řadách produktů OWAY.

HYDRO-DHARA harmonizační a uvolňující vlasová kúra

foto OWAY

Ze samotných SPA koutů celého světa přichází zcela unikátní wellness rituál, díky kterému naladíte svou mysl i tělo na harmonickou vlnu. Procedura HYDRO-DHARA je tvořená relaxací, očistou a masáží blahodárným květinovým vodopádem.

ANTI-AGEING
Druhá varianta kúry probíhá v salonu v kombinaci: směs hydrolátů OWAY Flowerfall ve spojení s relaxační masáží z rukou kadeřníka. Vlasy se umyjí přípravkem pro daný typ a následně se ze skleněné nádoby dle délky vlasů nalívá 50 – 150 ml směsi hydrolátů OWAY Flowerfall. Kadeřník poskytne klientovi relaxační masáž vlasové pokožky, vlasy se prosuší ručníkem a pomocí fénu následně upraví do výsledného tvaru. Díky složení přípravku má tato kúra pro vlas i pokožku výborný antioxidační efekt.

HERBS & CLAY bylinná peelingová péče

Pokud se chcete zaměřit na očistu vlasů a vlasové pokožky, využijte ošetření HERBS & CLAY. Dochází k jemné čistící exfoliaci, díky které se zbavíte stresu a svým vlasům dodáte potřebnou harmonii a vitalitu.

OWAY REBUILDING –  program stořený pro obnovu a regeneraci slabých a poškozených vlasů. Péče obsahuje biomimetický fytoprotein, který uleví poškozeným a oslabeným vlasům.

Comments

comments

Vyhledat