Jungle Curry a Český chřest rest. 

foto Jungle Curry
foto Jungle Curry
Jungle Curry a Český chřest  jsou dvě nové pražské online restaurace. Za oběma stojí tým restaurace Jam and Co.
Ke spuštění dvou online restaurací s doručováním přes dámejídlo.cz je přivedla dlouhodobá láska ke Curry a spolupráce s pěstiteli Českého chřestu v Hostíně. „Mít pět druhů curry na menu v Jam and co. by bylo stejně zavádějící jako tam mít dalších pět z chřestu. Oboje milujeme, ale menu v naší restauraci je barevné a nechceme se zaměřovat pouze na jeden druh jídel. Díky virtuální restauraci ale můžeme,” dodává Jakub Čermák, spolumajitel a šéfkuchař.
Exkluzivní spolupráce se službou Dámejídlo pak zajistí doručení i v širší než jen běžné vzdálenosti doručování.
Jungle curry je trvalý koncept online restaurace, který nabízí curry od indických po thajské. Čerstvé suroviny a zelenina k jejich výrobě jsou samozřejmostí a základem. Red Jungle Curry, Panang curry, Green curry, Maasaman curry a Yelow curry ve variantách s hovězím, kuřecím, krevetami, rybou a vege. Z příloh vybíráte z nudlí a rýže. V nabídce je pak dále domácí kimči, wakame salát nebo krevety v tempuře.

foto Český chřest rest.

Český chřest rest. je vyústění spolupráce s pěstiteli chřestu a samozřejmě i jeho sezónnost je motorem proto vařit z něj intenzivně a dostat jídla k lidem i přes nemožnost pořádání chřestových slavností, na které jsme zvyklí.
Sezóna trvá do konce června a po tuto dobu bude v nabídce krém z bílého chřestu, salát ze zeleného s jahodami a sýrem, zelené curry s chřestem a krevetami, restovaný zelený chřest s koprovým buerre blanc a vejcem a Pad Thai nudle s chřestem.

 

Comments

comments

Vyhledat