Kalhoty LEVI’S® MATH CLUB jsou věnované cool studentům. A sezonu ovládnou 70s

 

Už několik sezón vládnou džíny s vysokým pasem světovým módním trendům. Levi’s®  zimní edice ale jde ještě dál a propůjčuje jim doslovnou podobu z archívů řady Levi’s® Orange Tab ze 70. let, čímž vznikla zcela nová řada s názvem LEVI’S® ‘70s HIGH. 

„Jsme nadšení, když vidíme, jak si lidé dokážou vyhrát s novými styly inspirovanými 70. léty. Naše nové modely High Slim Straight a 70s High Flare vzdávají hold Levi’s® Orange Tab střihům ze 70. let, ale současně si uchovávají pocit současnosti. V obou případech jde o moderní džíny se super vysokým pasem. Délka kalhot zakrývá lehce botu, což je další z trendů, které si díky těmto modelům můžete naplno vychutnat. Levi’s® 70s High dokáží dodat každému stylingu okamžitou dávku osobitosti. Sedmdesátkové Flare evokují eklektismus studentů umění, zatímco si Slim Straight drží sofistikovanou auru.“ dodává Jill Guenza, VP, Global Women’s Design at Levi’s®.

 

Hlavní roli hraje super vysoký pas se zipem, který najdete v obou modelech této cool řady – 70s High Slim Straight a 70s High Flare. Jsou k dispozici v pevném, nestrečovém denimu s TENCEL™ vláknem a ve strečové verzi s organickou bavlnou. 

 

70s High Flare představuje symbol 70. let, kterým je rozšiřující se nohavice. Vzdává hold původnímu Orange Tab střihu a pracuje s rovnou nohavicí, která se od kolene dolů rozšiřuje a končí na vršku boty. Jde o hozenou rukavičku všem minulým sezónám s ustřiženými džíny a skinny kalhotami. Fungují skvěle například s retro teniskami. 

 

70s High Straight přináší čistší a klasičtější look, který má končit těsně nad botou. Mají stejné prvky jako jejich zvonové sestry, ale od kolene dolů si drží rovný střih. Stále silně evokují estetiku 70. let díky čerpání z dědictví Orange Tab. 

 

Všechny modely jsou vyrobeny z moderních a udržitelných materiálů, přesto si zachovávají vintage kouzlo díky detailům inspirovanými Orange Tab jakými jsou například kapsička na mince, výrazné prošívání a specifické zdobení zadních kapes. 

 

LEVI’S® MATH CLUB FAMILY: Vítejte v Levi’s®  studentském klubu!

 

Najdete je v knihovně v sekci dějin umění, nebo stranou opřené se záhadným výrazem ve tváři. Takový příběh vypráví nové modely kalhot LEVI’S® MATH CLUB, věnované všem cool studentům. 

 

”Inspirovali jsme se ultra přirozeným a nenuceným stylem mladých influencerů a propůjčili pohodlnosti vyhraněný názor. Vysoký pas kalhot se řídí současnými trendy, zatímco lehce volný střih ukazuje na nenucenou bezstarostnost. Stačí přidat triko inspirované grung hudebním stylem a na světě je osobitý a vtipný outfit.” popisuje Jill Guenza, VP, Global Women’s Design at Levi’s.

 

 Levi’s® se nespokojil pouze s jedním modelem, ale představil hne tři – kalhoty Math Club Flare si hrají s lehkým rozšířením a můžete je kombinovat s teniskami a tričky s potiskem pro nenucený styl, nebo si hrát s ženským nařasenými topy, které dodají modelu bohémské kouzlo. 

Math Club Slack pro změnu představuje sofistikovaný styl se svým vypasováním a uhlazeností silně připomínající estetiku 60. let. Třešničkou na dortu je Math Club Slack z umělé kůže. Pro rebela skrývajícího se v každém z nás. 

 

Comments

comments

Vyhledat