Každý den v tropickém ráji s Happy Socks

Happy Socks
Happy Socks

S kolekcí Happy Socks jaro/léto 2020 můžete změnit každý všední den v tropický ráj. V duchu mantry “nechte svou mysl bloudit” je kolekce potěšením nejen pro oči, ale pro všechny smysly navozující pocit duševní rozkoše. Surrealistické motivy snoubí sezónní prvky jako šťavnaté ovoce, palmové stromy nebo exotická zvířata, ke kterým se přidávají hula hula tanečnice, pozdrav shaka a další témata ikonická pro snový ostrovní život.

Kromě klasických ponožek (Crew) obsahuje kolekce i jejich zkrácenou verzi, tzv. 1/2 Crew, které sahají těsně nad kotníky a ve vybraných designech doplňují hlavní kolekci Happy Socks. Jak klasické Crew, tak i 1/2 Crew ponožky jsou kromě pestrobarevných designů k dostání i v jednodušších barevných variantách s výšivkou vybraného motivu (Embroidery Crew/Embroidery 1/2 Crew).

Milovníci klasiky ocení nestárnoucí vzory originálních Happy Socks puntíků, pruhů nebo kára, které jsou k dispozici napříč sezonami. Všechny ponožky Crew, 1/2 Crew, nízké i vykrojené se vyrábí z měkké česané bavlny pro dlouhotrvající komfort a jsou dostupné v unisex velikostech 36−40 a 41−46.

Dětské Happy Socks odráží designy hlavní kolekce s převahou zoo tematiky, takže kdykoliv se vaše malá kopie podívá na nohy, pozdraví ji bláznivý krokodýl, smějící se lev s huňatou srstí nebo rozpustilá ovečka. Nově kolekce nabízí i nízké varianty dětských ponožek.

V sezoně jaro/léto 2020 nechybí ani oblíbené dárkové boxy, sportovní ponožky Athletic a pánské oblekové ponožky Dressed. Třešničkou letní sezony je opět kolekce plavek Happy Socks, která nově nabízí i dětskou variantu – dívčí jednodílné plavky a kraťasy pro kluky v několika stylových designech.

Novinky Happy Socks jsou k dostání na eshopu výhradního distributora www.urbanlux.cz.

Comments

comments

Vyhledat