Když nemůžeme jít na koncert do klubu, přijde koncert za námi domů!

Libor Šmoldas Organ Trio_Foto: Alžběta Jungrová
Libor Šmoldas Organ Trio_Foto: Alžběta Jungrová

Hudební linka online koncertů Nechoď ven jazzového klubu U Staré paní pro velký úspěch pokračuje i příští týden. V pondělí 23. března se mohou diváci těšit na předního jazzového kytaristu Libora Šmoldase s Organ Triem, který je dostane svým přívalem pozitivní energie. V úterý nás rozproudí balkánské rytmy Lovesong Orchestra a ve středu je na programu Allison Wheeler Quartet výrazné americké jazzové zpěvačky. Ve čtvrtek se nás chystají potěšit MarZ – žánrově pestrý hudební vesmír zpěvačky, kytaristky a písničkářky Markéty Zdeňkové. Páteční večer bude klub U Staré paní patřit formaci Jakub Zomer Blues Bond, která nabídne blues od raných bluesových písniček, až po funk a soul. V sobotu zaplní klub i vaše domovy sólový koncert Doroty Barové. Koncerty začínají vždy ve 20.00 hodin a je možné na ně „zajít“ na web www.nechodven.cz. Všechny koncerty bude možné zhlédnout i z archivu a „návštěvníci“ mohou umělcům a organizátorům na koncerty přispět do virtuálního klobouku prostřednictvím jednoduchého odkazu.

S přímými přenosy koncertů z jazzového klubu U Staré paní přišla iniciativa Nechoď ven začátkem tohoto týdne. Sérii odstartovalo duo Hot Sisters a následující den byl v režii Lenky Dusilové. „Máme obrovskou radost, že diváci mají o streamované koncerty zájem,“ říká dramaturg Lukáš Prchal a dodává: „Pokračujeme proto každodenním programem, který nabízí možnost potkat se v těchto nelehkých chvílích u obrazovek a odreagovat se kvalitní hudbou.

On-line přenosy připravuje dočasné neformální sdružení s příznačným názvem Nechoď ven, za kterým jsou specialisté na streaming ze společnosti Pozitiv, jazz club U Staré paní a Bathroom Production Lukáše Prchala a Davida Hyska (stojí mimo jiné za úspěchem kapely Skety nebo Prague A Cappella Festivalem).

 

Program týdne:

pondělí 23. března 2020 Libor Šmoldas Organ Trio
úterý 24. března 2020 DJ Gadjo & LOVESONG Orchestra
středa 25. března 2020 Allison Wheeler Quartet
čtvrtek 26. března 2020 MarZ
pátek 27. března 2020 Jakub Zomer Blues Bond
sobota 28. března 2020 Dorota Barová – sama

Změna programu vyhrazena.

 

Odkazy:

www.nechodven.cz
www.facebook.com/ClubUStarePani/

Comments

comments

Vyhledat