Kniha o Radiu 1: 473 557 korun a další plány

Kniha o Radiu 1
Kniha o Radiu 1

Tento rok uplývá 100 let od začátku rozhlasového vysílání v Čechách – a bezmála třetinu z toho je v éteru i Radio 1.

Letos vychází publikace Život v éteru. Unikátní kniha mapující historii Radia 1 a počátky soukromého rozhlasového vysílání v Česku. Jak je možné, že divoká devadesátková stanice přežila dodnes a pořád se jí daří?

Jedinečná sbírka vzpomínek s desítkami svědectví DJů, ale i lidí z kanceláře nebo těch, kdo Radio 1 „pouze“ poslouchají. Život v éteru si získal pozornost ihned po zahájení kampaně na crowdfundingové platfomě Hithit – i když do konce kampaně zbývá měsíc, je už jisté, že drahá výroby knihy se zaplatí.

„Zájem předčil moje očekávání, a tak bude fajn lidem nabídnout víc,“ říká autorka Jana Kománková. „Kromě e-knihy, která je v dnešní době už nutnost, se plánuje natočení audioknihy. Režiséra, autora hudby a další tvůrce už mám vytipované a souhlasí, zbývá materiál připravit tak, aby si výsledek rádi pozštěli nejen posluchači Radia 1.“ V pondělí odpoledne bylo na platformě Hithit 471 142 korun a do konce zbývá ještě měsíc.

 

Vydání jedinečné kroniky o kultu nejen 90. let je možno podpořit na platformě Hithit. Kromě samotné knihy jsou v odměnách pro přispěvatele i vstupy na hudební akce, merch z limitované edice, nebo třeba slevy na vinyly a malba studia Radia 1.

Nové odměny jsou průběžně přidávány během celé kampaně! Znamená to, že i ti, kdo knihu už mají jistou, mohou najít něco nového.

https://www.hithit.com/cs/project/11979/probudme-knihu-zivot-v-eteru

 

Comments

comments

Vyhledat